AcrylGel na modeláciu nechtov tuba 001 Clear

kliknutím zväčšíte
AcrylGel na modeláciu nechtov tuba
AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba AcrylGel na modeláciu nechtov tuba
Vyberte variantu:
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
28,50 EURTovar skladom
ks
Cena : 28,50 EUR
Dostupnosť:Tovar skladom ( 001 Clear  )
Tovar je v našom sklade, pripravený na expedíciu. Každý takto označený tovar, tiež nájdete v našej predajni.
Cena v bodoch: 2900
Moderný modelovací materiál, ktorý v sebe spája najlepšie vlastnosti akrylu a gélu

Najmodernejší spôsob modelácie umelých nechtov, ktorý v sebe spája odolnosť a jednoduchosť akrylovej modelácie s pružnosťou a bezzápachovým zložením gélovej modelácie. 

AcrylGel je veľmi hustý stavebný materiál distribuovaný v tubách po 60g pre jeho pohodlné spracovanie. Prinášame vám 18 odtieňov AcrylGelu z ktorých si určite každá vyberie ten najvhodnejší, najprirodzenejší či najžiarivejší. Každý odtieň je rovnako k dispozícii v 5ml vzorkách (nie sú v tube)

AcrylGel vďaka svojej hustote poskytuje maximálny čas modelácie, čiže je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Profesionálky zase ocenia jeho rýchle spracovanie na všetkých nechtov súčasne bez polymerizácie jednotlivých nechtov. AcrylGel netečie, nepáli v UV lampe a veľmi dobre sa opracúva pilníkom či brúskou. Po polymerizácii je pevný bez nežiadúceho ohýbania.

AcrylGel - to najlepšie z akrylovej a gélovej modelácie

- veľmi vysoká hustota, ktorá poskytuje maximum času na dokonalé spracovanie (modelovať nechet môžete aj pol hodinu, keď budete spokojná, dáte ho polymerizovať) 

- možnosť modelovať všetky nechty a až následne polymerizovať (acrylgel z nechtov nesteká, nemení tvar ani sa nepohne .... ani pri pohybe)

- vynikajúca priľnavosť materiálu (môžete ale nemusíte používať podkladový gél Strong Base, či Primer - záleží od nechtov)

- balenie v tupe pre čisté zaobchádzanie a pohodlné použitie (acrylgel stačí vytlačiť a otrieť priamo do formičky či na nechet) 

- 18 farebných odtieňov -  priehľadný, 3 druhy bielej a 14 telových odtieňov pre každý odtieň pokožky (žiadne nezmyselné miešanie a vytváranie si bubliniek v materiály)

- AcrylGel je vhodný na:

  • modeláciu na typy
  • modeláciu na šablóny
  • pinčovanie
  • modeláciu pomocou Dual System form
  • vytváranie 3D ozdôb na povrchu nechtov
  • opravy a úpravy bez použitia šablón či typov
  • dokonalú a jednoduchú modeláciu Babyboomer nechtov
  • jednoduchú tvorbu francúzskej manikúry pomocou kovových nástrojov

K modelácii je najvhodnejšie použiť Special cleaner do ktorého si počas modelácie namáčate štetec a rovnako ním po polymerizácii zotierate vyýpotky. 

Ako podklad doporučujeme GelLOOK Strong Base alebo len Primer

TIP: Pre dokonalé vypolymerizovanie nechtov modelovaných acrylgelom, polymerizujte nechty aj zo spodnej strany, hlavne v prípade hrubej vrstvy. Pri bielych ackrylgeloch nedoporučujem modeláciu v hrubých vrstvách, nakoľko biele acrylgely sú v sýtych farbách a polymerizácia môže byť obtiažna.

Súvisiace produkty - AcrylGel na modeláciu nechtov tuba

GelLOOK - Strong Base
Stredne hustá podkladová báza - samotvarovacia
Dostupnosť: Tovar skladom
ks
Cena13,90 EUR
Dual Tips for modeling - Box 120ks
Praktické formy na rýchlu a jednoduchú modeláciu nechtov
Dostupnosť: Tovar skladom
ks
Cena9,90 EUR
 
Dual Form SUPER SET
Praktické formy na rýchlu a jednoduchú modeláciu nechtov
Dostupnosť: Tovar skladom
ks
Cena25,50 EUR
Emi Vytlačovač tub (T-1123) - AKCIA

Dostupnosť: Tovar skladom
ks
Cena9,20 EUR
Zľava40 %

Komentáre k AcrylGel na modeláciu nechtov tuba

11
7.6.2021 11:29
Terka

Tento acrylgel je fantastický. Vynikajúco sa s ním pracuje ...je tuhý, takže máte more času na modelovanie do akéhokoľvek tvaru. Rýchlo vytvrdne v lampe, nechty sú pevné, neohybaju sa a uzasne drží... žiadne odchlipy a ani nič podobné. Som nadmieru spokojná,konečne som našla ten správny produkt. Zo začiatku sa treba tomu povenovať,prípadne viac brúsiť, nakoľko nie je samovyrovnavaci,keďže je ozaj hustý ale po čase to ide samo :-)

12
24.1.2022 12:54
Eva Slovíková

Ďakujem pekne za spätnú väzbu a som veľmi radi, že máte náš AcrylGel rada rovnako ako ja :-) Želám veľa krásnych nechtíkov.

10
27.4.2020 21:06
Julia

Dobry den, mozem sa spytat? Ktore z vaších polygélov majú diamantový efekt? A ktoré sú napr vhodné pod francuzsku, taky klasický kamuflážny odtieň. Ťažko sa orientujem podla fotiek. Ďakujem.

9
31.3.2020 10:06
Zuzana

Dobrý deň. Píšete že jednoducha tvorba francúzskej manikúry pomocou kovových nástrojov. Máte nejaké video ako postupovať? A ešte by som sa chcela informovať či sa pri modelacii lepí na štetec? Mám polygel inej značky a veľmi sa lepí na štetec aj pri použití cleaneru. Ďakujem.

8
15.1.2020 18:05
lenka

ktorý sa podoba natur look gelu, je škoda že produkty nemate podrobnejšie nafotene tažko sa hlada farba. dakujeem

6
15.8.2019 20:32
Silvia

Dobry den, vo vasich acrygeloch prevlada skor akrylova zlozka, alebo gelova, su huste, tuhe? Take hladam.

7
10.9.2019 10:49
Eva Slovíková

Dobrý deň, naše acrylgely sa radia medzi tie tuhšie s veľmi jednoduchým opracovávaním a minimálnou pálivosťou pri polymerizácii.

4
13.11.2018 07:06
Mária

Chcem sa spýtať, prečo mi akryl gél netvrdíme a je stále lepkavy keď sa dotknem aj po 10 min.

5
13.11.2018 11:44
Eva Slovíková

Lepkavosť je normálny jav po polymerizácii, výpotky treba zotrieť cleanerom.
Pod "netvrdíme" :-) myslíte čo presne ? Zostáva vám acryl gel rovnako makký ako keď ho nanesiete ?

2
30.8.2018 09:33
Patricia

Dobrý deň , prosím vás pália tieto polygély v lampe?. Dakujem

3
30.8.2018 13:03
Eva Slovíková

Dobrý deň, vôbec nepália :-) Ani v hrubšej vrstve.

1
18.3.2018 12:41
Janka

Tento výrobok som vyskúšala spolu s dual form a štetcom ktorý patrí k tomu black double side ovál je to perfektné pevné stačí 60sekund v led lampe a opilnikujete kraje a hotovo som nadmieru spokojná aj na YouTube nájdete postúpi

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií