Ako možem nakúpiť ?

Ako nakupovať ?
Osobne - v čase platnost nariadenia vlády SR uvedené neplatí !
Tovar si môžete prísť nakúpiť osobne priamo do predajne na Haanovej 12 v BA - Petržalke v otváracích hodinách v utorok a vo štvrtok medzi 10:00 - 17:30. Tovar nemusíte vopred objednávať. Ak sa nechcete zdržiavať výberom tovaru v predajni, prídite s lístočkom a my Vám tovar napočkanie pripravíme. Rovnako sú u nás vítaný otcovia, synovia, sesternice ... ktorý o tovare nemajú ani potuchy. Stačí mať zoznam tovaru a so všetkým ostatným Vám pomôžeme. Sumu za tovar platíte v prevádzke buď v hotovosti alebo kartou.


E-shop
Objednávanie tovaru je možné 24hodín denne prostredníctvom nákupného košíka priamo v e-shope stránky www.wexa.sk. Po prijatí objednávky prostredníctvom e-shopu Vám bude zaslaný e-mail potvrdzujúci jej prijatie. Objednaním tovaru a žaskrtnutím príslušného políčka ste vyjadrili súhlas s obchodnými podmienkami. Objednávky s prepravou kurérom, prijaté do 12:00 budú odoslané ešte v deň objednania, prijaté po 12:00 budú odoslané nasledujúci pracovný deň. Ostatné objednávky budú odoslané v deň prijatia v rámci možností.

Pri objednávkach so zahraničia vyžadujeme platbu vopred na účet. Odoslanie objednávky nastane až po pripísaní sumy za objednávku na náš bankový účet.