Počet položiek: 0 0,00 EUR

BONUS program

Značka WEXA design si váži svojich stálych zákazníkov a preto poskytuje možnosť využiť odmenu za Vašu vernosť. Pripravili sme pre Vás BONUS karty - vernostný systém, ktorého výhody mnohé z Vás už využívajú.

Ako to celé funguje:

Základom pre využívanie vernostného systému ja zakúpenie BONUS karty. https://www.wexa.sk/sk-detail-151534-bonus-katra.html  Každá bonus karta má svoje jedinečné číslo, ktoré bude priradené k Vášmu zákazníckemu profilu. Využívať môžete len body nazbierané na váš účet po dátume aktivácie BONUS karty. (do aktivácie nazbierané body na účte budú vymazané a nieje možné ich použiť ako platidlo.)

Každý tovar značky WEXA design v našom e-shope má svoju bodovú hodnotu. Bodovú hodnotu, ktorá Vám bude pripísaná za klasicky zakúpený a zaplatený tovar a bodovú hodnotu, ktorá Vám bude z Vašej BONUS karty odrátaná pri výmene tovaru za BONUSové body. 

Po prihlásení sa na našej stránke a rozkliknutí príslušného tovaru vidíte tieto jeho hodnoty. Rovnako vidíte stav Vášho Bonusového účtu - množstvo bodov, ktoré môžete využiť pre nákup. Na nákup za bonusové body je potrebné vybraný tovar rozkliknúť a ak je stav Vášho bonusového účtu dostatočný pre nákup tohto tovaru, zobrazí sa Vám tlačítko "Kúpiť za bonusové body". Po kliknutí na toto tlačítko bude tovar vložený do nákupného košíka avšak s nulovou finančnou hodnotou. Odráta sa Vám len bodová hodnota prislúchajúca vloženému tovaru.

Ďaľšou možnosťou využiťia BONUS karty je prihlasovanie sa na naše stránky. Množstvo prihlasovacích mien a hesiel v dnešnej dobe človeka zaťažuje a stane sa že sem tam niektoré i zabudneme. Ak ste vlastníkom BONUS karty na prihlásenie na našej stránke môžete použiť okrem vlastného prihlasovacieho mena, ktoré ste si zadávali pri registrácii, aj číslo Vašej BONUS karty. Jednoducho opíšete celé číslo BONUS karty do kolónky prihlasovacie meno a ako heslo použijete Vami zadané heslo. 

Ako je to pri nákupe v predajni

Ak ste našim verným zákazníkom no nenakupujete prostredníctvom e-shopu ale navštevujete našu predajňu v Bratislave - Petržalke, rovnako môžete využívať výhody vernostného programu. Kartu si môžete zakúpiť priamo v predajni kde s Vami pracovníčka predajne vyplní registračný formulár a odovzdá Vám Vašu BONUS kartu. Pred každým nákupom potom predložíte BONUS kartu alebo oznámite pracovníčke číslo Vašej BONUS karty. Body za nákup sa pripisujú automaticky po nákupe. Pre nákup za bonusové body je potrebné povedať pracovníčke za pokladňou že máte záujem zameniť tovar za body. Buď si môžete pred nákupom doma sama vybrať tovar, ktorý chcete zameniť alebo tovar vyberiete spolu priamo v predajni. Záleží len na množstve Vami nazbieraných bonusových bodov.