Počet položiek: 0 0,00 EUR

Camouflage UV/LED gel - LilaPink 50ml

Modelovací LED UV gél v chladnom ružovom odtieni

kliknutím zväčšíte
Camouflage UV/LED gel - LilaPink 50ml
ks
Cena : 27,90 EUR
Dostupnosť:Tovar skladom
Tovar je v našom sklade, pripravený na expedíciu. Každý takto označený tovar, tiež nájdete v našej predajni.
Cena v bodoch: 2790

WEXA Camouflage UV/LED gél je stredne hustý modelovací gél v chladnej ružovej farbe so samozarovnávacou schopnosťou. WEXA Camouflage gél má inovatívne zloženie, rozdielne od ostatných WEXA modelovacích gélov - neťahá sa. WEXA Camouflage UV/LED gél v sebe zachováva všetky požadované vlastnosti modelovacích gélov :

- primeraná krycia sila pre prirodzený vzhľad nechtov a odrastov
- dokonalá prilnavosť k prírodnému nechtu aj bez použitia primeru či podkladového gélu
- ultra tenké spracovanie
- možnosť pinčovania
- samozarovnávacie vlastnosti
- jednoduchosť spracovania
- pigmenty nesadajú - nieje nutné miešanie
- bez zápachu
- bez kyselín
 
Camouflage UV/LED gél je vhodnou voľbou pre profesionálky, ktoré chcú svojim zákazníčkam poskytnúť TOP kvalitu a najmodernejší look nechtov. WEXA Camouflage UV/LED gél nezateká ku kožtičkám, nezapácha, neobsahuje kyseliny je šetrný k prírodným nechtom, nezaťažuje ich a je veľmi ľahko spracovateľný. Poskytuje dostatok času na dokonalú modeláciu, je vhodný na modeláciu na tipy, šablóny aj na pinčovanie.
 
WEXA Camouflage UV/LED gél je vhodný na:
- maskovanie chybičiek nechtového lôžka 
- na modeláciu tónovaných nechtov
- vytvorenie BabyBoomer vzhľadu nechtov
- na dopĺňanie gélových nechtov
Pre ešte lepšie výsledky (hlavne pri problémovejších nechtoch) používajte pod modeláciu Primer alebo podkladový UV gél Diamond 1 alebo neprekonateľnú kaučukovú bázu GelLOOK Strong Base 
 
 
Polymerizácia:
60 - 120 sekúnd v závislosti od vašej lampy
 
POUŽITIE:
- bez podkladu
na pripravený nechet nanášajte pomocou štetca WEXA Camouflage gél a modelujte prirodzený C-oblúk alebo samostatné nechtové lôžko. Polymerizujte v UV lampe 2 minúty. Zotrite lepkavosť a pokračujte podľa vlastného uváženia. (či modeláciu prepilovať a naniesť lesk alebo nie)
- s podkladom Primer
na pripravené nechty naneste aplikačným štetcom otretým o kúsok buničiny v malom množstve  WEXA Primer. (nanášajte len na prírodný nechet, nie na typ) Nechajte pôsobiť cca 1 minútu a modelujte prirodzený C-oblúk alebo vytvorte nechtové lôžko. Polymerizujte v UV lampe 2 minúty. Zotrite lepkavosť a pokračujte podľa vlastného uváženia. (či modeláciu prepilovať a naniesť lesk alebo nie)
- s podkladom Podkladový UV gél Diamond 1 alebo GelLOOK Strong Base
na pripravené nechty naneste tenkú vrstvu podkladového  WEXA UV gélu Diamond 1, polymerizujte v UV lampe na 2 minúty. Lepkavosť nezotierajte a následne modelujte prirodzený C-oblúk alebo vytvorte nechtové lôžko WEXA Camouflage gélom. Ako podkladový gél môžete použiť aj obľúbený modelovací UV gél, pri ktorom máte už overenú priľnavosť. 
 
Každú modeláciu možete prevádzať v jednom kroku, alebo tiež nanesením troch vrstiev (tenká, hrubšia tenká) pričom každú budete polymerizovať 2 minúty v UV lampe.
 
 

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií