Počet položiek: 0 0,00 EUR

Diamond 2 gél - modelácia bez alergie

Alergia, alergia, alergia .... a kedže modelácia nechtov je pomerne rozšírenná činosť je prirodzené, že sa alergie vyskytujú aj v tejto oblasti.

V ponuke modelovacích gélov WEXA design nájdete riešenie i na takýto problém. Podkladový gél Diamond1 v kombinácii s modelovacím gélom Diamond2 ponúka skutočné riešenie nie len pre Vaše zakazníčky ale i pre samotné nechtové designérky. Diamond1 a Diamond2 gél (ďalej kolekcia Diamond) neobsahujú žiadne kyseliny - zložky na ktoré sa najčastejšie vyskytuje alergia u citlivejších ľudí. Alergia u zákazníka sa prejavuje zväčša začervenenou svrbiacou až zapálenou nechtovou kožičkou či pokožkou v tesnej blízkosti nechtu. Zriedkavejšie zákazníčky trpia rovnakými alergiami spôsobenými modelovacími materiálmi ako nechtové designérky. Medzi takéto alergie patria dýchacie ťažkosti spojené s častým vdychovaním prachových častíc (upchatý nos, kýchanie, kašľanie, svrbenie, slzenie a opuch očí) a alergie na pokožke (svrbiaca začervenaná pokožka dlaní, rúk a krku, vysušená olupujúca sa pokožka prstov a rúk, malé pľuzgieriky na rukách... )

antialergicky_modelovaci_gel

Kolekcia Diamond už pomohla spomenuté problémy vyriešiť nejednej z našich odberateliek.

Odberateľka Adriana M. z Bratislavy vďaka používaniu kolekcie Diamond môže naďalej pokračovať vo svojom podnikaní v oblasti nechtového designu. Trpela dýchacími ťažkosťami a alergiami nielen na rukách ale i na všetkých nekrytých častiach tela. Svoju prevádzku vybavila profesionálnou odsávačkou prachu a začala používať výhradne gély kolekcie Diamond.

Nechtové štúdio Elyze z Bratislavy si vďaka kolekcii Diamond udržalo svoje zákazníčky, ktoré prejavovali známky alergií v okolí nechtových platničiek. (začervenanie, srvbenie)

Odberateľky Katarína T. z Banskej Bystrice a Dagmar K. z Trebišova si modelujú nechty len pre vlastnú potrebu no i napriek tomu im prach z klasických modelovacích materiálov spôsoboval dýchacie ťažkosti a problémy s pokožkou v celom okolí nechtových platničiek. Vďaka Diamond kolekcii si môžu obe túto zábavku vychutnávať a tešiť sa s namodelovaných nechtov.

Diamond 2 gél - modelácia bez alergie - 576578 - Antialergický modelovací uv gél na nechty

Antialergický modelovací uv gél na nechty

Komentáre k Diamond 2 gél - modelácia bez alergie

4
8.4.2022 12:26
Jaroslava

Dobry den prosim Vas poradte mi nieco na modelaciu nechtov. Roky si robim nrchty primer,akryl... a teraz ma zacali svrbirt ruky,okolo nrchtov,praskat. ..

3
2.3.2020 09:07
Michaela

Dobrý deň, rok aj pol som si robila nechty s gél lakom a zrazu sa mi objavila alergia na prstoch, ako píšete. Je tento gél vhodný čisto len na prírodné nechty a následne aplikáciu farebného alebo len keď sú lepené tipy? Máte skúsenosti prosím, že stačí antialergicky podklad alebo treba vymeniť všetko (aj farebné a top coat)? Ďakujem pekne

1
12.9.2011 11:45
Majka

dobry den,
chcem sa vas opytat, aky gel, resp. gely by ste mi odporucili. Nechty robim asi rok, ale nie profesionalne a dosiahnutie dokonaleho C obluka je akosi v nedohladne. Mohli by ste mi poradit, aky gel z vasej ponuky si vybrat?
Dakujem

2
16.9.2011 19:21
Eva Slovíková

Dobrý deň Majka, doporučila by som modelovací UV gél Crystal. Je to gél s veľmi dobrou prilnavosťou, strednou hustotou, ktorá zabezpečuje že nesteká ku kožičkám ale napriek tomu má samovyhladzovaciu schopnosť, ktorá zabezpečí vyhladenie povrchu bez väčšej zručnosti. Okrem správneho výberu modelovacieho UV gélu je ale dôležitý aj samotný postup modelácie C-oblúka. Bohužial ak máte nesprávnu techniku výmena modelovacieho uv gélu asi nepomôže :-( .. rozhodne Vám ale prácu uľahčí :-)

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií