Počet položiek: 0 0,00 EUR

Záchrana nalomeného prírodného nechtu

Zákazníčka si 2 mesiace pestuje svoje nechty na špeciálnu príležitosť a keď je deň D za dverami jeden nechtík si nalomí .... . Pre ňu neriešiteľná situácia, hlava v smútku a uteká za svojou "nechtárkou" skúsiť požiadať o pomoc.

Kedže Vy čítate nechtový magazín WEXA design, samozrejme že jej viete pomôcť :-)

Zväčša sa prírodný nechtík nalomí z boku v mieste kde končí nechtové lôžko.

prasknuty_nechet

Oddeľte si jednu vrstvu z buničiny na zotieranie výpotkov alebo jednu vrstvu s hygienickej vreckovky a z nej odstrihnite potrebný kúsok.

nalomený_nechet

Miesto zlomu jemne a hlavne opatrne prejdite pilníkom hubka 200/240 a potom pretrite v tenkej vrstve profesionálnym lepidlom na typy. Vhodnejšie je lepidlo so štetcom, nakoľko ním viete presnejšie regulovať množstvo a smer nanášania lepidla. Pripravený kúsok buničiny položte na miesto potreté lepidlom a jemne popritláčajte. PROFI TRIK: Pred pritlačením doporučujem vložiť Váš prst do igelitového sáčku, zabránite nalepeniu materiálu na Váš prst.

oprava_zlomeneho_nechtu

Pritlačenú buničinu znovu pretrite profesionálnym lepidlom na typy a následne prst ponorte do nádobky s priehľadným akrylovým práškom. PROFI TRIK: Lepidlo naneste len v tenkej vrstve. Ak dáte na buničinu veľkú kvapku lepidla a následne prst ponoríte do akrylového prášku vytvorí sa Vám na nechte hrča, ktorú je potom pracné opracovať.

poskodeny_nechet

Profi pilníkom na prírodné nechty 180/240 upravte tvar nechtu. Odstráňte buničinu a ztvrdnutý akrylový prášok, ktoré vyčnievajú mimo prírodného nechtu. Rovnakým pilníkom, ale jemnejšou stranou (240) opracujte i povrch buničiny s akrylom.

prirodne_nechty

Po opracovaní použite pilník hubka 200/240 a postupne oboma stranami preleštite miesto "úrazu"

pilnik_na_nechty

V predposlednom kroku použite High Gloss leštičku alebo našu vizitku, konkrétne ich zelenú stranu a vyhlaďte ňou celý povrch nechtu.

7

V poslednom kroku použite bielu ale potlačenú stranu spomenutých leštičiek a celý povrch nechtu vyleštite do vysokého lesku. PROFI TRIK: ak vyžaduje zkazníčka i následné lakovanie nechtov, tento posledný krok vynechajte a nechty jej rovno nalakujte.

uprava_prirodnych_nechtov

Použite ošetrujúči olejček s krátkou masážou a je to :-)  Takto opravený nechtík pri dobre prevedenej práci zvykne vydržať až kým neodrastie.

prirodny_nechet

Záchrana nalomeného prírodného nechtu - 539623 -

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií