Kurz - 3D zdobenie akrylom advance

PONUKA NAŠICH KURZOV JE OD 1.5.2012 POZASTAVENÁ - KURZY DOČASNE NEORGANIZUJEME !!!

Profesionálna technika zdobenia nechtov akrylom -  pre pokročilé. Na kurze 3D zdobenia akrylom - Advanced je preberaná technika plochého 3D zdobenia akrylom z jednej guličky. Je to veľmi rýchla technika zdobenia využiteľná i pri každodennej práci nechtovej designérky. Rovnako sa venujeme pokročilejšej technike tvorenia podkladu. Viacfarebný podklad so zakomponovanou kompozíciou, podklad ako predpríprava kompozície. Podrobné návody na jednotlivé vzory zdobenia a postupné osvojenie si techník.
 
 
kurz-nechty-3D-zdobenie-akrylom
 

Kto povedie kurz:   Eva Slovíková

Kde sa kurz uskutoční:   V profesionálnom školiacom stredisku WEXA Nail Academy

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu potrebujete ovládať prácu s akrylovým materiálom a určite mať prax  v klasickom 3D zdobení akrylom. Najlepšie je mať absolvovaný kurz 3D zdobenie akrylom simple. Kurz nieje vhodný pre začiatočníkov.
 
Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nieje na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa postupne učia na paier a na typy.
 
Čo si mám priniesť na kurz:  Na tento kurz je potrebné si prieniesť štetec vhodný na 3D zdobenie akrylom, odolnosť voči zápachu :-) a pár drobných na obed,  všetko ostatné bude zabezpečené. Ak štetec na 3D akryl nemáte môžete si ho pred kurzom zakúpiť piamo v školiacom stredisku.
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho úspešnom ukončení a záverečnej skúške certifikát.
 
Trvanie kurzu:  8 hodíny

Cena kurzu:  80 €         

Bonusové body za kurz:  27 bodov   

Termín kurzu:

Z dôvodu veľkého množstva kurzov v našej ponuke a meniaceho sa záujmu o jednotlivé kurzy, sme sa rozhodli stanoviť termíny vždy podľa potreby uchádzačov. Ak máte záujem o tento kurz, vyplňte prosím nasledujúcu prihlášku, čím sa zaradíte do zoznamu záujemcov o kurz. V momente kedy bude na kurz prihlásený dostatočný počet uchádzačov, Vás budeme písomne informovať o termíne kurzu, preto prosím zadajte vašu e-mailovú adresu správne. Pre sledovanie počtu prihlásených na tento kurz kliknite sem.

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR