Kurz - 3D zdobenie akrylom simple

Profesionálna technika 3D zdobenia nechtov akrylom - základy. Na kurze 3D zdobenia akrylom - Simple Vás podrobne prevedieme základnými technikami zdobenia akrylom ako je samotná práca s týmto materiálom, tónovanie - miešanie podkladu, jednoduché 3D zdobenie, 3D zdobenie plohé, aquarium efekt ... Ako bonus je na kurze preberané zdobenie 3D formičkami všetkými technikami ich plnenia.

Podrobné návody na jednotlivé vzory zdobenia a postupné osvojenie si techník.

  kurz_3d_zdobenie_simple

Kto povedie kurz:   Eva Slovíková

Kde sa kurz uskutoční:   V profesionálnom školiacom stredisku WEXA Nail Academy

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu nepotrebujete žiadne predchádzajúce vedomosti z oblasti 3D zdobenia či práce s akrylom. Predchádzajúce skúsenosti s akrylom súvšak výhodou.
 
Potrebujem si priviesť modelku: Nie, modelka nieje na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa postupne učia typy, ktoré si po kurze odnášate domov.

Čo si mám priniesť na kurz:  Štetec vhodný na 3D zdobenie akrylom, odolnosť voči zápachu :-) a pár drobných na obed,  všetko ostatné bude zabezpečené. Ak štetec na 3D akryl nemáte môžete si ho pred kurzom zakúpiť piamov školiacom stredisku.
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení a záverečnej skúške certifikát.
 
Trvanie kurzu:  8 hodín

Cena kurzu:  75 €         

Bonusové body za kurz:  25 bodov      

Termín kurzu:

Z dôvodu veľkého množstva kurzov v našej ponuke a meniaceho sa záujmu o jednotlivé kurzy, sme sa rozhodli stanoviť termíny vždy podľa potreby uchádzačov. Ak máte záujem o tento kurz, vyplňte prosím nasledujúcu prihlášku, čím sa zaradíte do zoznamu záujemcov o kurz. V momente kedy bude na kurz prihlásený dostatočný počet uchádzačov, Vás budeme písomne informovať o termíne kurzu, preto prosím zadajte vašu e-mailovú adresu správne. Pre sledovanie počtu prihlásených na tento kurz kliknite sem.

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR