Kurz Airbrush

 

kurz-airbrush-nechtyVšetko potrebné o technike Airbrush v nechtovom dizajneKurz začína technickými informáciami o kompresore, striekacej pištoli ich zložení, použití a čistení. Ďalej pokračuje základným držaním a použitím pištole od jednoduchých efektov voľnou rukou cez použitie šablón či iných maskovacích materiálov. Praktické ukážky a nácvik práce so samolepiacimi a nelepiacimi šablónami, klonovací efekt pre dokonalý výsledok, vrstvenie vzorov, výplň vzorov a fixácia zdobenia.

 

Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

Kto povedie kurz:   Eva Slovíková

Čo si mám priniesť na kurz: 

  • Airbrush výbavu (kompresor + pištoľka) Minimálne vlastná pištoľka je podmienkou

Všetok ostatný potrebný materiál, pracovné pomôcky a prístroje Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu nepotrebujete žiadne predchádzajúce vedomosti z oblasti Airbrush. Kurzu sa môže zúčastniť i laik. 

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nieje na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa postupne učia na paier a na typy. 
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho úspešnom ukončení a záverečnej skúške certifikát. Rovnako si odnášate všetky papierové predlohy a vyhotovené typy.
 
Trvanie kurzu:  8 hodín
 
Cena kurzu:  90 €  alebo  6300 BONUS bodov

Bonusové body za kurz:  180 bodov   

Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  4 osoby

Miesto konania kurzu: Tematínska 6, Bratislava - Petržalka

Termín konania kurzu:  pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.  

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR