Kurz - Akvarel painting Basic

kurz-nechtovy-akvarel-painting

Akvarel painting. Technika maľby na nechty profesionálnymi vodovými farbami. Pomocou tejto techniky dokážete vyčariť na nechtoch takmer "živé" kreácie kvetín, zvierat či iných objektov. Časovo trošku náročná technika zdobenia nechtov, ktorá sa Vám odvďačí výsledkom. Na kurze saakvarel-painting-kurz-nechty oboznámite s používanými farbami, s technikou používania farieb, s potrebnými štetcami a ich používaním. Opäť prevažnú časť kurzu tvorí samotný tréning priamo na typy pod odborným dohľadom, ktorý je veľmi potrebný.

 
Kto povedie kurz:   Eva Slovíková

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu je potrebné mať zvládnuté základy paintingu, najlepšie ukončený kurz Painting Basic. Potrebujete ovládať prácu s jemnými štetcami č.2, č.1 č.0, 00, 000 a mať istotu v ruke pri práci s nimi. Ak nespĺňate uvedené podmienky, kurzu sa samozrejme zúčastniť môžete, no  Vaše výsledné práce pravdepodobne nebudú 100%.

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nie je na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa aplikujú na typy, ktoré si po kurze odnášate domov pre pripomenutie preberaných techník.
 
Čo si mám priniesť na kurz:
  • jemný štetce č.0, č. 00, č. 000 tiež označovane 2/0 alebo 3/0 a štetce č.1, č.2 (nemusíte mať úplne všetky spomenuté štetce. Potrebujete hlavne jeden tenulinký kratučký štetec a jeden štetec č.1 alebo č.2.
Vhodné štetce a farby sa dajú zakúpiť priamo na mieste pred začatím kurzu. Ostatné potrebné pracovné pomôcky Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení a záverečnej skúške certifikát. 
 
Trvanie kurzu:   8 hodín

Cena kurzu:  80 €  alebo  5600  BONUS bodov 

Bonusové body za kurz:  160 bodov  
    
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  7 osôb
    
 
Termín konania kurzu: Pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR