Kurz - Animal gel pattern

Kurz zdobenia nechtov farebnými gélmi zameraný na tvorbu motívov hadej a krokodílej kože, rôznych kožušín a všetkých ich variánt. Od najjednoduchších zebrých pruhov až po koplikovanejšie textúry hadej kože. 

Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

Čo si mám priniesť na kurz: 

  • štetce (mačací jazýček, štetec č.2, štetec s dlhým vlasom ...)
  • zdobiaca tyčinka s guličkou (rôzne veľkosti aj bez guličky)

Všetok ostatný zdobiaci materiál, spotrebný materiál, pracovné pomôcky a prístroje Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre tento kurz je potrebný ukončený akýkoľvek kurz modelácie gélových nechtov a základná znalosť práce s farebnými  ÚV gélmi

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nie je na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa aplikujú na typy, ktoré si po kurze odnášate domov pre inšpiráciu.

Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení a jednoduchej záverečnej skúške certifikát.
 
Trvanie kurzu:  6 hodín
 
Cena kurzu:   50€  alebo  3500 BONUS bodov
 
Bonusové body za kurz:  100 bodov      
 
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  6 osôb
 
 
Termín konania kurzu: Pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR