Kurz - Home Nail Art

Kurz obsahujúci všetky dostupné techniky nepermanentného zdobenia nechtov. Všetky obsiahnuté techniky je možné využiť aj pri zdobení prírodných nechtov v domácom prostredí. Základné techniky nepermanentného zdobenia nechtov ako sú: klasicke jednofarebné lakovanie, celoplošné tónovanie lakmi, efektné vpúšťanie lakov rôznych druhov, rozpíjanie lakov zdobiacou tyčinkou a štetcom, populárne Ombre nechty, spongie art - imitácia airbrush zdobenia, lakovaná francúzska manikúra, lakovaná zdobená francúzska manikúra, trvácnosť lakovania, použitie lakov s tenkým štetcom, používanie nálepiek, vodolepiek, špeciálnych nálepok nail tattoos, aplikácia kamienkov, perličiek - ball nails, príklepiek, samolepiacich pásikov, pozlátka a plyšu - chlpaté nechty či trblietavých práškov - sugar effekt, múky - sand nails .... Použitie samolepiacich šablón. Kombinácie rôznych techník a ich odstraňovanie. Podrobné návody na jednotlivé vzory zdobenia a postupné osvojenie si techník. 

Kurz sa nám osvedčil aj ako "narodeninová párty" pre teenegerky. Je naozaj vhodný pre kohokoľvek kto si rád lakuje a zobí nechty doma. 

 
nepermanentne_kurz_nechty_760

Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

Kto povedie kurz:   Eva Slovíková

Čo si mám priniesť na kurz: 

  • farebné laky na nechty
  • laky s tenkým štetcom
  • zdobiace tyčinky ( s guličkou bez guličky)
  • vejárový zdobiaci štetec
  • štetec s dlhým vlasom (ak nebude nevadí)

Ak nemáte doma všetko z uvedeného nevadí, prineste si len to čo máte. Všetok ostatný zdobiaci materiál a pomôcky Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky. Ak bude kurz realizovaný ako narodeninová párty po dohode ho dokážeme kompletne materiálovo zabezpečiť. 

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu nepotrebujete žiadne predchádzajúce vedomosti z oblasti Nail dizajnu ani Nail Artu. 

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie modelka nie je na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa aplikujú na typy, alebo na Vaše vlastné nechty.
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho úspešnom ukončení a záverečnej skúške certifikát. 
 
Trvanie kurzu:  6 - 8 hodín
 
Cena kurzu:  49 €  alebo 3430 BONUS bodov

Bonusové body za kurz:  100 bodov   

Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  7 osôb

Miesto konania kurzu: Tematínska 6, Bratislava - Petržalka

Termín konania kurzu: Pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.  

 

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR