KURZ INDIVIDUAL

Kurzy spoločnosti WEXA boli vyhľadávané medzi nechtovými dizajnérka hlavne kvôli osobnému a individuálnemu prístupu školiteľky ku svojim zverencom. Vysoká odbornosť, pedagogické schopnosti a ochota korektne a súvisle odovzdať cenné informácie boli prednosti, ktoré opakovane ocenila nejedna absolventka. Ich cieľom bolo aby absolvent pochopil a po skončení kurzu ovládal preberanú techniku tak, aby ňou v budúcnosti dokázal samostatne tvoriť svoje vlastné kreácie, nie len prezentácia a napodobovanie práce školiteľky.

Aj toto je určite dôvodom, Vašich opakovaných žiadostí o obnovu WEXA kurzov, či aspoň individuálnych školení s našou lektorkou. Preto sme sa rozhodli o spustenie KURZOV INDIVIDUAL.

Kto kurzy povedie ?

Každý kurz povedie odborný garant spoločnosti WEXAEva Slovíková - držiteľka jedného z dvoch na Slovensku udelených certifikovaných titulov "Medzinárodný porotca" oprávňujúci k hodnoteniu na medzinárodných nechtových súťažiach vo všetkých hodnotených kategóriách : Nail Design: Gel Design, Acryl Design, Nail Art: Mix Media (all nail art techniques), Painting - 2D nail art (flat, aquarell, one stroke, etc.), 3D nail art (gel nail art, acryl nail art)  Nechtová dizajnérka s dlhoročnými a bohatými skúsenosťami v oblasti modelácie a zdobenia nechtov ako aj skúsenosťami z rozsiahlej školiacej činnosti. Práce a vedomosti školiteľky boli publikované v rôznych našich a zahraničných odborných časopisoch.

Technologicky korektné postupy modelácie a zdobenia nechtov (nie postupy ktoré som videla na youtube, či návod ktorý mi poradila susedka) v súlade so všeobecným vzdelaním v oblasti prírodnej manikúry (nie informáciami so ženského časopisu o úprave nechtovej kožičky) a podľa osnov hygieny SR ( nie podľa všeobecných hygienických návykov). Takéto informácie sú predmetom každého jedného kurzu ktorý kedy spoločnosť WEXA organizovala a bude organizovať.

Priebeh kurzu v našom štýle: Maximálny počet účastníkov kurzu je 8-10 osôb aby bolo možné každému sa venovať v prípade potreby. Lektorka názorne ukazuje a zároveň vysvetluje danú techniku-postup s poukázaním na najčastejšie chyby a ich prípadné riešenie, či predchádzanie im. Po vysvetlení si každý účastník má možnosť techniku vyskúšať s poskytnutým materiálom a vybavením a lektorka prechádza na ukážku a vysvetľovanie ďalšej techniky-postupu. Počas celého kurzu je priestor na otázky ohľadom preberanej témy. 

Kde sa kurzy uskutočňujú ? 

Individuálne kurzy sú zväčša uskutočňované vo vašich sálonnoch či štúdiách, avšak je  možnosť uskutočniť kurz v našom priestore.

KURZ INDIVIDUAL je absolútne individuálny a určený pre jedinú účastníčku. Témy, priebeh, celková náplň kurzu, toto všetko je len a len na vašich potrebách. Robí vám problém dokonalá Francúzska manikúra ? Neviete ako na Babyboomer ? Ombré je vaša nočná mora a neustále odchlipy materiálov vás privádzajú do šialenstva ? Modelácia na totálne ohryzené nechty ? Ako na akrylgel a dual formy ? .... proste čokoľvek, čo vám robí problém a chcete dostať cielenú, presnú, rýchlu a hlavne odbornú odpoveď alebo skôr presný návod na riešenie. Vy budete tvorcom priebehu tohto kurzu. 

Doporučenia pred kurzom: 

  • Pre efektívne využitie času si určite spíšte všetky otázky, ktoré chcete prebrať na papier a nezabudnite si ho priniesť. Urýchli to náš postup medzi jednotlivými problematikami, čo zásadne ušetrí čas a vaše peniaze a tiež na nič dôležité nezabudnete.
  • O témach kurzu informujte lektorku, aby si vedela čo najprecíznejšie pripraviť potrebné materiály a nástroje. Je to opäť pre ušetrenie vášho času.
  • Ak sa vám určitá technika, zdobenie alebo čokoľvek nedarí, prineste si aj materiál poprípade nástroj s ktorým ste to skúšali. Dokážeme presnejšie nájsť prípadný problém.

Kedy prebiehajú kurzy ? 

Termín individuálneho kurz si stanový absolvenstka s lektorkou po vzájomnej dohode. Kurz je možné uskutočniť v pondelok, stredu a v piatok.

Ak máte akékoľvek doplňujúce otázky na lektorku, volajte 0905 668 379

Cena za KURZ INDIVIDUAL:

60 € / hodina

 

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR