KURZ INDIVIDUAL

KURZ INDIVIDUAL je absolútne individuálny a určený pre jedinú účastníčku. Témy, priebeh, celková náplň kurzu, toto všetko je len a len na vašich potrebách. Robí vám problém dokonalá Francúzska manikúra ? Neviete ako na Babyboomer ? Ombré je vaša nočná mora a neustále odchlipy materiálov vás privádzajú do šialenstva ? Modelácia na totálne ohryzené nechty ? Ako na akrylgel a dual formy ? .... proste čokoľvek, čo vám robí problém a chcete dostať cielenú, presnú, rýchlu a hlavne odbornú odpoveď alebo skôr presný návod na riešenie. Vy budete tvorcom priebehu tohto kurzu. 

Doporučenia pred kurzom: 

  • Pre efektívne využitie času si určite spíšte všetky otázky, ktoré chcete prebrať na papier a nezabudnite si ho priniesť. Urýchli to náš postup medzi jednotlivými problematikami, čo zásadne ušetrí čas a vaše peniaze a tiež na nič dôležité nezabudnete.
  • O témach kurzu informujte lektorku, aby si vedela čo najprecíznejšie pripraviť potrebné materiály a nástroje. Je to opäť pre ušetrenie vášho času.
  • Ak sa vám určitá technika, zdobenie alebo čokoľvek nedarí, prineste si aj materiál poprípade nástroj s ktorým ste to skúšali. Dokážeme presnejšie nájsť prípadný problém.

Kde sa kurzy uskutočňujú ? 

Kurzy prebiehajú v našom školiacom priestore v Petržalke.

Kedy prebiehajú kurzy ? 

Termín individuálneho kurz si stanový absolvenstka s lektorkou po vzájomnej dohode. Kurz je možné uskutočniť len v pracovné dni.

Ak máte akékoľvek doplňujúce otázky na lektorku, volajte  +421 905 668 379

Cena za KURZ INDIVIDUAL:

60 € / hodina

 

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb, vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie.   Ďalšie informácie