Kurz Japonská Manikúra - P.Shine

P.Shine - Japonská manikúra

kurz-japonska-manikura

P.Shine - Japonská manikúra je prírodné ošetrenie nechtov, ktoré by malo byť v ponuke každého dobrého nechtového štúdia. P.Shine je veľmi účinná cesta k vypestovaniu zdravých, pevných nechtov kurz-nechty-p.shineprirodzenou cestou. Toto ošetrenie by malo byť neodmysliteľnou súčasťou odstraňovania modelácie. Kurz obsahuje teoretickú časť pozostávajúcu hlavne z  poznatkov a skúseností z praxe kde sa dozviete o výhodách či nevýhodách aplikácie a samotného ošetrenia.  Praktická časť je zameranú na kompletné ošetrenie od prípravy až po dezinfekciu nástrojov po ošetrení. 

Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti z oblasti nechtového dizajnu. Kurz môže absolvovať úplný laik v oblasti nechtovej problematiky.

Potrebujem si priviesť modelku:  Áno na tomto kurze je potrebná modelka s prírodnými nechtami - bez modelácie. Rovnako je však možné kurz absolvovať bez modelky a to za podmienky že máte vlastné prírodné nechty - bez modelácie.
 
Čo si mám priniesť na kurz: 
  • pilník na prírodné nechty - na úpravu tvaru nechtu
  • špeciálny P.Shine pilníček - pred kurzom bude možné zakúpiť

Všetok ostatný potrebný materiál a pracovné pomôcky Vám budú na kurze k dispozícii. 

Dostanem po kurze certifikát: Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení certifikát a skriptá.

 Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  6 osôb
 
Trvanie kurzu:  cca 2 hodiny   

Cena kurzu:  25 €  alebo  1750 BONUS bodov 
 
Bonusové body za kurz:  50 bodov      

Termín kurzu: pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.  

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR