Kurz - Konfety a Fimo

kurz-zdobenie-gelove-nechty-pod-gel

Hexagony, srdiečka, hviezdičky, flitre, CD-čka, moro, FIMO plátky, FIMO tyčinky ..toto všetko a ešte 3 krát toľko je náplňou tohto kurzu. Rozoznávanie konfiet potrebné pre vhodne zvolenú techniku aplikácie, samotná aplikácia, zapracovanie a dokončenie zdobenia. Dozdobenie, kombinácie a neuveriteľné množstvo kreácií. Celý kurz zdobenia gélových nechtov je zameraný na vhodnú voľbu a použitie konfiet. 

 
         Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

 

Čo si mám priniesť na kurz: 

  • štetec na modeláciu UV gélom
  • pinzetu (nieje nevyhnutne nutná)

kurz-gelove-nechty-fimo-ozdoby

Všetok zdobiaci materiál, ostatný spotrebný materiál, pracovné pomôcky a prístroje Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu je potrebné mať ukončený kurz modelácie gélových nechtov. Najvhodnejšie je ak má účastník aj praktické skúsenosti v oblasti modelácie gélom.

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nieje na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa aplikujú na typy, ktoré si po kurze odnášate domov pre pripomenutie preberaných techník.
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení a jednoduchej záverečnej skúške certifikát.
 
Trvanie kurzu:  6 - 8 hodín
 
Cena kurzu:   50€  alebo 3500 BONUS bodov
 
Bonusové body za kurz:  100 bodov    
 
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  6 osôb
 
 
Termín konania kurzu: Pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od potrebného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR