Kurz - Kreslené volániky a čipky

Kurz je zameraný výhradne na výučbu maľby a kresby volánikov, čipiek, károvaného vzoru, šnurovania a praciek. Od základných ťahov, po kombinácie spomenutých "textílií" a ich vhodné kombinovanie na nechtoch. Na zdobenie sú použité štetce s krátkym i dlhým vlasom, akrylové vodouriediteľné farby, farebné gély, poprípade laky na nechty a jemné trblietavé prášky. 
 

Kto povedie kurz:   Eva Slovíková
 
Čo si mám priniesť na kurz: 
  • štetec s krátkym vlasom
  • štetec s dlhým vlasom
  • jemný štetec č.0, č. 00 alebo č.1.

Vhodné štetce a farby sa dajú zakúpiť priamo na mieste pred začatím kurzu. Ostatné potrebné pracovné pomôcky Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho úspešnom ukončení a záverečnej skúške certifikát.

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre tento kurz je potrebná zručnosť v maľovaní štetcom s krátkym a dlhým vlasom. Čím viac máte kreslenie tenučkých jemných liniek "v ruke" tým bude pre Vás  kreslenie na kurze jednoduchšie po praktickej stránke. Vhodné je mať ukončený kurz: Základy Paintingu

Potrebujem si priviesť modelku:  Modelka nie je na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa aplikujú na typy.
 
Trvanie kurzu:  6 hodín
 
Cena kurzu:  40 €  alebo  2800 BONUS bodov 

Bonusové body za kurz:  80 bodov  
 
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  7 osôb
    
 
Termín konania kurzu: Pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.  

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR