Kurz - Modelácia akrylom na šablónu - NADSTAVBA

PONUKA NAŠICH KURZOV JE OD 1.5.2012 POZASTAVENÁ - KURZY DOČASNE NEORGANIZUJEME !!!

Jedná sa o nadstavbový kurz pre záujemcov so skúsenosťami v oblasti modelácie nechtov. Ovládanie práce s akrylovým modelovacím materiálom nieje podmienkou. 

Kurz poskytuje kompletné informácie a postupy ako pracovať s akrylovým modelovacím materiálom, ako používať modelovacie šablóny a ako modelovať základné akrylové nechty na šablónu. Ďalej sa na kurze oboznámite s technikami modelácie akrylovej francúzskej manikúry na šablónu a s technikou predlžovania nechtového lôžka pomocou kamuflážnych materiálov, ktorú využijete i pri ohryzených nechtoch. Ďalšou témou kurzu sú profesionálne triky v oblasti akrylovej modelácie na zdeformované či poškodené nechty. 

Kto povedie kurz:   Irisz Gyürki Szabóo

Kde sa kurz uskutoční:   V profesionálnom školiacom stredisku WEXA Nail Academy

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu sú potrebné všeobecné skúsenosti v oblasti modelácie nechtov.

Potrebujem si priviesť modelku:  Modelácia akrylových nechtov na tomto kurze bude prevedná na Vašich vlastných nechtoch. Treba mať vlastné prírodné nechty alebo v najhoršom prípade modelované nechty pripravené na dopĺňanie.


Čo si mám priniesť na kurz:  Na kurze pracujete s vlastným štetcom pre akrylovú modeláciu. Ak doteraz nevlastníte štetec vhodný na akrylovú modeláciu, možete si takýto pred kurzom zakúpiť. Na výber je viacero druhov v rôznych cenových hladinách. Všetko ostatné je na kurze zabezpečené.

Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho úspešnom ukončení certifikát.

Trvanie kurzu:  1 deň

Cena kurzu:   99 €         

Bonusové body za kurz:  33 bodov   

Termín kurzu:   Z dôvodu veľkého množstva kurzov v našej ponuke a meniaceho sa záujmu o jednotlivé kurzy, sme sa rozhodli stanoviť termíny vždy podľa potreby uchádzačov. Ak máte záujem o tento kurz, vyplňte prosím nasledujúcu prihlášku, čím sa zaradíte do zoznamu záujemcov o kurz. V momente kedy bude na kurz prihlásený dostatočný počet uchádzačov, Vás budeme písomne informovať o termíne kurzu, preto prosím zadajte vašu e-mailovú adresu správne. Pre sledovanie počtu prihlásených na tento kurz kliknite sem.

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR