Kurz - Modelácia gélom na nohách

kurz-gelove-nechty-nohyHlavne v letných mesiacoch vyhľadávaná modelácia určená pre nechty na nohách. Na kurze sa naučíte poskytovať základné ošetrenie nechtov nôh ich spevňovanie či predlžovanie gélom a vytváranie francúzskej manikúry bielym gélom či maskovanie chybičiek nechtov a tvarovanie nechtového lôžka pomocou make-up gélu.  Predlžovanie na našom kurze je vyučované výhradne bez použitia typov. Rovnako po absolvovaní kurzu zvládnete dopĺňanie a odstraňovanie gélových nechtov nôh. Kurz Vás oboznámi aj s chorobami nechtov ich príznakmi, predchádzaniu, odstraňovaniu a poskytnutiu základných informácií zákazníčke. Ako postupovať pri kontakte s chorými nechtami a ktoré choroby nechtov sú ako nebezpečné. Súčasťou kurzu je aj jednoduchý Nail Art obľúbený na nohách. Od aplikácie nálepok, kamienkou až po permanentné zdobenie vytvorené farebnými GelLOOK - gellakmi. Aplikácia GelLOOK na nohy je rovnako súčasťou kurzu.

Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

Čo si mám priniesť na kurz: 

  • štetec na modeláciu gélom
  • štetec na vytváranie francúzskej manikúry

Všetok ostatný potrebný materiál, pracovné pomôcky a prístroje Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky. 

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu je potrebné mať ukončený kurz  modelácii gélových nechtov alebo mať prax v práci so samotným gélom.
 
Potrebujem si priviesť modelku:  ... podľa toho ako ste ohybná :-) Modeláciu môžete trénovať i na vlastných nohách, no ak Vám bude pohodlnejšie, priveďte si so sebou modelku. 
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení a jednoduchej záverečnej skúške certifikát.
 
Trvanie kurzu:  6 - 8 hodín
 
Cena kurzu:   60€  alebo 4200 BONUS bodov
 
Bonusové body za kurz:  120 bodov      
 
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  6 osôb
 
 
Termín konania kurzu:  pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.  

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR