Kurz - Modelácia gélom na šablónu

kurz-modelacia-gelove-nechtyNadstavbový kurz modelácie gélových nechtov na šablóny pre záujemcov so skúsenosťami v oblasti modelácie gélových nechtov na typy.

Kurz Vám poskytne kompletné informácie a postupy ako modelovať základné gélové nechty s použitím šablón. Okrem základnej modelácie sa kurz zaoberá aj predlžovaním nechtového lôžka pomocou make-up (kamuflážnych) gélov. Kurz Vám poskytne presné informácie ako s použitím šablón opraviť modeláciu alebo modelovať nechet i na zdeformovaný alebo ohryzený základ. Modelácia na šablónu je trvácnejšia a hlavne pri nej nedochádza k oddeľovaniu prírodného nechtu od materiálu (typu) a to ju robí vyhľadávanou.

 Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

 Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

Čo si mám priniesť na kurz: 

  • Pilníky - s hrubkou zrna 100, 120, 180, blok alebo iný leštiaci pilník
  • Štetec na modeláciu gélových nechtov - vhodný je hranatý alebo oválny (mačací jazýček) štetec s prírodným či umelým vlasom veľkosť 4 alebo 6. 

Všetok ostatný potrebný materiál, pracovné pomôcky a prístroje Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu sú potrebné informácie z oblasti modelácie gélových nechtov -  základný kurz modelácie gélových nechtov z akejkoľvek inštitúcie.
 
Potrebujem si priviesť modelku:  Modelka je na tomto kurze len Vašou voľbou. Pretože niekto chce ovládať modeláciu nechtov len pre vlastnú potrebu, modelka nieje potrebná. Ak si ale neviete predstaviť pracovať na Vašich vlastných nechtoch, priveďte si modelku. Modelka musí mať vlastné prírodné nechty bez modelácie.
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení certifikát.
 
Trvanie kurzu:   1 deň
 
Cena kurzu:   80€  alebo  5600 BONUS bodov
 
Bonusové body za kurz:  160 bodov      
 
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  5 osôb 

Miesto konanie kurzu: Tematínska 6, Bratislava - Petržalka

Termín konania kurzu:   Pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.  

 

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR