Kurz - Modelácia gélom na typy

Márne pozeráte stále dokola videá na youtub-e a ani písomné rady od všetkých možných "odboríkov" Vám nepomáhajú? Vaše nechty vydržia tak 1 týždeň, všade počujete len C-oblúk a peniaze vyhodené za svoju prvú sadu modelácie ste už dávno oželela ? 

Skúste investovať do svojho vzdelania.
kurz-modelacia-gelove-nechty
 
Laickej verejnosti ponúkame odborný kurz na ktorom sa konečne naučíte modelovať gélové nechty. Najdôležitejšie body dokonalej modelácie vysvetlené, ukázané a následne pod dohľadom praktizované.
 
Dostupný profesionálny kurz modelácie gélových nechtov na typy. Kurz určený pre úplných začiatočníkov i pokročilých no stále neistých absolventov, ktorý neplánujú v tejto oblasti podnikať. Kurz je zameraný na základnú modeláciu gélových nechtov na naturálne typy s použitím 3 fázového systému a aplikáciu bielej špičky pod vrchný lesk. 

Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

Čo si mám priniesť na kurz: 

Všetok ostatný potrebný materiál, pracovné pomôcky a prístroje Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu niesu potrebné žiadne informácie z oblesti modelácie gélových nechtov.
 
Potrebujem si priviesť modelku:  Modelka je na tomto kurze len Vašou voľbou. Pretože niekto chce ovládať modeláciu nechtov len pre vlastnú potrebu, modelka nieje potrebná. Ak si ale neviete predstaviť pracovať na Vašich vlastných nechtoch, priveďte si modelku. Modelka musí mať vlastné prírodné nechty bez modelácie. 
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení certifikát.
 
Trvanie kurzu:   1 deň
 
Cena kurzu:   150€  alebo 10500 BONUS bodov
 
Bonusové body za kurz:  300 bodov      
 
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  6 osôb 

Miesto konanie kurzu: Tematínska 6, Bratislava - Petržalka

Termín konania kurzu:      17.6.2014 od 9:00

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR