KURZ Ombré

Ombre nechty - kurzOmbré, alebo plynulé farebné prechody je technika zdobenia nechtov, ktorá nepratrila zrovna medzi najjednoduchšie. Rozhodne však patrí medzi žiadané už niekoľko rokov a vyzerá to, že ešte pár rokov bude medzi zákazníčkami veľmi obľúbená a to práve vďaka kvôli svojej neuveriteľnej variabilite.

Skúšali ste už Ombré? Hubkou? Štetcom? Špeciálnym štetcom? A ako to išlo? ...nič moc ? 

A čo by ste povedali na kurz, ktorý garantuje aj menej zručným, že minimálne 2-3 farebné ombré bude hračka takmer bez námahy ? Tak vám garantujem, že po kurze nebudete veriť vlastným rukám :-) Viacfarebné ombré si už potom bude vyžadovať istú zručnosť, ale aj tak bude pre vás jednoduchšie ako kedykoľvek doteraz ;-)

Ombre nechty - kurz

Aby toho nebolo málo, v rámci kurzu bude zaradené aj aktuálne veľmi TRENDY Milk Ombré a rýchle dozdobenie nechtov už ozdobených technikou ombré.

Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu potrebujete ovládať základné princípy a postupnosti nanášania farebných gélov a tiež základné práce so zdobiacimi štetcami. 

Prosím nehláste sa na kurz v prípade:

  • ak s nechtíkami iba začínate
  • ak nemáte osvojené pojmy ako base gel, top gel, gellak ...
  • ak vám robí problém pekne aplikovať farebný gél alebo gél lak na celú plochu nechtu
  • ak nedokážete štetcom a gélom nakresliť tenučkú rovnú čiarku
Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, zdobenie sa aplikuje na menšie typy, ktoré si po kurze odnášate domov.
 
Čo si mám priniesť na kurz: 

oba štetce bude možné zakúpiť na mieste pred začatím kurzu

Ostatný materiál a pracovné pomôcky Vám budú na kurze k dispozícii. Všetko čo na kurze budeme používať je možné zakúpiť v našej predajni, alebo objednať v našom e-shope. 

Dostanem po kurze certifikát: Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení certifikát.

Ako sa môžem prihlásiť: Najlepšie správou na Whats app: +421 905 668 379 kde uvediete meno, priezvisko (s diakritikou) názov a termín kurzu o ktorý máte zájem. Poprípade mailom na info.wexa@gmail.com

Trvanie kurzu:  4 hodiny   

Cena kurzu:  70 €  
 
Termín kurzu:  30.7.2021 o 9:00
                          

Miesto konania kurzu: Tematínska 6, Bratislava - Petržalka

 

 

 

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb, vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie.   Ďalšie informácie