Kurz - One Stroke painting Basic

Nepermanentné zdobenie nechtov maľovaním plochým štetcom "jedným ťahom" One Stroke Painting 2 dňový kurz, ktorý Vás zasvetí do princípov One stroke paintingu. Naučí Vás ako držať štetec, aký štetec je na One Stroke vhodný, aké farby sú najvhodnejšie, ako vytvoriť technikou One stroke painting permanetné zdobenie. Od základných elementov celého zdobenia sa na kurze postupne prepracujete až k zložitejším súkvetiam. Preberané vzory sú: základný lupeň, 4-5 lupeňový kvet, ruža, sirôtka, listy, motýle, kalíšky - zvončeky, Sú to základné prvky z ktorých dokážete vytvoriť akýkoľvek kvet či iný objekt. Bonusom (ak čas dovolí) sú návody ako vytvoriť technikou One Stroke Painting rybu, čipku, abstrakciu ...
 
V nasledujúcich ukážkach vidíte čo všetko je možné vytvoriť ak dokonale ovládate One Stroke techniku a jej základné elementy
 
 
one_stroke_kurz_nechty_760
 
Kto povedie kurz:   Eva Slovíková

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu je potrebné mať zvládnuté základy paintingu. Vedieť zaobchádzať s akrylovými farbami, zvládnuť jemné detailné štetce a mať pevnejšiu ruku. Ak nespĺňate uvedené podmienky, kurzu sa samozrejme zúčastniť môžete, no  Vaše výsledné práce  pravdepodobne nebudú 100%.

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nie je na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa aplikujú na papier a typy, ktoré si po kurze odnášate domov pre pripomenutie preberaných techník.

Čo si mám priniesť na kurz:
  • štetce na One Stroke (plochý štetec a zrezaný - šikmý štetec)
  • jemný štetec č.0, č. 00 alebo č.1.
Vhodné štetce a farby sa dajú zakúpiť priamo na mieste pred začatím kurzu. Ostatné potrebné pracovné pomôcky Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení a záverečnej skúške certifikát. Rovnako Vám zostávajú papiere na ktorých sa učia základné elementy a samozrejme aj priebežné a záverečné práce.
 
Trvanie kurzu:  8 + 8 hodín

Cena kurzu:  199 €         

Bonusové body za kurz:  400 bodov  
    
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  4 osoby
    
Miesto konania kurzu:   Tematínska 6, Bratislava - Petržalka
 
Termín konania kurzu: Pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od potrebného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR