Kurz - Painting Basic

Základom každej zložitejšej techniky v kreslení či maľovaní na nechty je zvládnuť základné ťahy štetcom. Práve na výučbu základných techník je zameraný tento kurz.  Oboznámite sa na ňom so štetcami používanými v paintingu všeobecne, so špecifikými požiadavkami na štetce pri konkrétnych technikách, s prevažne používanými farbami. Naučíte sa farby spracovávať, používať a jednotlivé farby medzi sebou miešať. Prevažná časť kurzu je venovaná samotnému tréningu a to od používania štetca s krátkym vlasom, cez neuveriteľné ťahy štetcom s dlhým vlasom až po miniaturistické používanie orysovacích štetcov. Kurz Základy Paintingu Vám uľahčí absolvovanie akéhokoľvek kurzu maľovania či kreslenia na nechty a to nie len z našej ponuky kurzov. Základ paintingu je potrebný pri technike: One Stroke Painting, Akvarel Painting, Zhostov Painting a určite ho využijete i pri dozdobovaní akejkoľvek modelácie.

Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

Čo si mám priniesť na kurz: 

  • štetec s krátkym vlasom
  • štetec s dlhým vlasom
  • jemný štetec č.0, č. 00 alebo č.1.

Vhodné štetce a farby sa dajú zakúpiť priamo na mieste pred začatím kurzu. Ostatné potrebné pracovné pomôcky Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu nepotrebujete žiadne predchádzajúce vedomosti z oblasti Paintingu (kreslenia). Kurzu sa môže zúčastniť i laik. 

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nieje na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa postupne učia na paier a na typy.
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho úspešnom ukončení a záverečnej skúške certifikát.
 
Trvanie kurzu:  8 hodín
 
Cena kurzu:  65 €  alebo  4550 BONUS bodov     

Bonusové body za kurz:  130 bodov   

Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  7 osôb

Miesto konania kurzu: Tematínska 6, Bratislava - Petržalka

Termín konania kurzu:  25.6.2014

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR