Kurz - Painting Medium

Kurz priamo nadväzujúci na Painting Basic, ktoý bol venovaný štetcom a farbám z hľadiska výberu a ich technického použitia a samotnému nácviku práce so štetcami. Pokračovanie kurzu sa bude venovať farbám z hľadiska kompozície. Konkrétne si vysvetlíme čo sú primárne a sekundárne farby, aké farby vznikajú pri samotnom miešaní farieb, ktoré farby sa k sebe hodia, ktoré sa vzájomne vyzdvihujú a ktoré potláčajú. Pozrieme sa na farby z hľadiska hodnotenia na súťažiach. Každý absolvent kurzu obdží tabuľku delenia a miešania farieb, ktorá mu bude vždy nápomocná. Prevažná časť kurzu bude však venovaná samotnému zdobeniu typov a tréningu vybraných vzorov. Vzory, ktoré budú predmetom tréningu pozostávajú s kombinácií ťahov preberaných na prvej časti kurzu Painting Basic. Tiež si ukážeme množstvo konkrétnych vzorov a efektných orysovaní najmä so škály floristika a abstrakcia.

Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu potrebujete základné znalosti paintingu, konkrétne práce so štetcom s dlhým vlasom, krátkym vlasom a veľmi tenučkým vlasom. Najlepšie je mať absolvovaný kurz Paniting Basic.

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nieje na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa postupne učia na typy, ktoré si  po skončení kurzu odnášate domov pre inšpiráciu. 
 
Čo si mám priniesť na kurz:
  • štetec s krátkym vlasom
  • štetec s dlhým vlasom
  • jemný štetec č.0, č. 00 alebo č.1.

Vhodné štetce a farby sa dajú zakúpiť priamo na mieste pred začatím kurzu. Ostatné potrebné pracovné pomôcky Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho úspešnom ukončení a záverečnej skúške certifikát.

Trvanie kurzu:  8 hodín

Cena kurzu:  70 €  alebo  4900 BONUS bodov

Bonusové body za kurz:  140 bodov   

Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  7 osôb

Miesto konania kurzu: Tematínska 6, Bratislava - Petržalka

Termín konania kurzu: Pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.  

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR