Kurz - Permanentné zdobenie Complete

 

PONUKA NAŠICH KURZOV JE OD 1.5.2012 POZASTAVENÁ - KURZY DOČASNE NEORGANIZUJEME !!!

Permanentné zdobenie nechtov je zdobenie ktoré je zapracované pod modelovacím gélom. Zdobenie nesmie z povrchu nechtu vyčnievať a nechet kôli nemu nesmie byť deformovaný.  Permanentné zdobenie je môžné odstrániť len pilníkom alebo brúskou.

pemanentne_kurz_complete_nechty_760

Dvojdňový kurz obsahujúci všetky dostupné techniky permanentného zdobenia nechtov v skrátenej verzii. (každej preberanej technike je venovaný i samostatný kurz, kde sa technika preberá podrobnejšie s viacerými reálnymi ukážkami zdobenia a dozdobovania) Kurz Vás postupne prevedie témami ako sú: delenie a rozoznávanie trblietavách práškov, delenie a rozoznávanie konfiet, základné zdobenie trblietavým práškom, plynulé prechody trblietavým práškom, plánované vzory trblietavým práškom, zapracovávanie jednotlivých druhov konfiet (cca 20druhov konfiet), využitie farebných typov, možnosti využitia FIMO materiálov, aplikácia všetkých druhov zdobenia z mušlí a mušloviny, využitie kovových príklepiek a nálepiek, aplikácia všetkých druhov samolepiek pod gél, použitie všetkých druhov sušených kvietkov a listov, práca s pierkami, využitie sieťok, čipiek a stužiek, použitie ostatných textilnýxh materiálov, aplikácia a využitie ostatných prírodných materiálov, základná práca s farebnými gélmi, rozpíjanie a vpúšťanie farebných gélov, tónovanie tvorené farebnými gélmi, vhodné kombinácie spomenutých materiálov, postup pri kombinovaní materiálov, postupné "aquarium" efekty, správne umiestnenie jednotlivých prvkov zdobenia, step by step jednotlivých zdobení.

Kto povedie kurz:   Eva Slovíková

Kde sa kurz uskutoční:   V profesionálnom školiacom stredisku WEXA Nail Academy

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu je potrebné mať ukončený kurz modelácie gélových nechtov. Najvhodnejšie je ak má účastník aj praktické skúsenosti v oblasti modelácie gélom.
 
Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nie je na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa aplikujú na typy, ktoré si po kurze odnášate domov pre pripomenutie preberaných techník.
 
Čo si mám priniesť na kurz:  Trpezlivosť, kúsok fantázie a pár drobných na obed,  všetko ostatné bude zabezpečené.
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení a záverečnej skúške certifikát.
 
Trvanie kurzu:  8 + 8 hodín

Cena kurzu:  210 €         

Bonusové body za kurz:  70 bodov      
 
Termín kurzu:
 
27 - 28.10.2011 o 9:30
 
ďalší termín kurzu bude v roku 2012
 
 
V prípade záujmu o kurz prosím vložte vyššie uvedenú sumu na číslo účtu: 2500159682 / 8330 a zároveň odošlite prihlášku s Vašim menom, tel. číslom a e-mailovou adresou v spodnej časti stránky. Platbu na účet vyžadujeme najneskôr 2 týždne pred termínom konania Vami vybraného kurzu. Miesto na kurze máte pevne rezervované až po pripísaní platby na účet. V prípade doplňujúcich otázok volajte: +421 905 668 379 
Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR