Kurz - Stiletto Nail Art modelácia

Stiletto Nail Art modelácia

kurz-modelacia-gelove-nechty-na-sablonu

Modelácia špicatých zdobených nechtov na šablónu gélom. Kurz je zameraný na tvorbu Stiletto modelácie pomocou šablóny. Od najjednoduchšej modelácie čírych nechtov s predĺženým lôžkom až po náročné Aquarium techniky. Okrem modelácie na šablónu si ozrejmíte i použitie a kombinovanie všetkých ostatných techník zdobenia nechtov, ci už permanentných alebo nepermanentných a hlavne ich prelínanie počas modelácie. Kurz je zameraný na stavbu, opracovanie a dotvarovanie stiletto (dlhých špicatých) nechtov ale rovnako i na zdobenie rôznymi technikami využívané pri Stiletto tvare nechtov.

Kto povedie kurz:   Eva Slovíková

Kde sa kurz uskutoční:   V profesionálnom školiacom stredisku WEXA Nail Academy

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu je potrebné mať ukončený kurz  a dostatočnú prax v modelácii gélových nechtov a ovládať čo najviac techník permanentného zdobenia nechtov. 
 
Potrebujem si priviesť modelku:  Na kurz si môžete priviesť modelku, alebo možete modeláciu vytvárať na vlastných nechtoch. Počas dňa vytvoríme nechty na 5-tich prstoch.
 
Čo si mám priniesť na kurz:  Dobrú náladu a pár drobných na obed,  všetko ostatné bude zabezpečené.
 
Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho úspešnom ukončení certifikát.
 
Trvanie kurzu:  8 hodín

Cena kurzu:  110 €         

Bonusové body za kurz:  37 bodov      

Termín kurzu:

Z dôvodu veľkého množstva kurzov v našej ponuke a meniaceho sa záujmu o jednotlivé kurzy, sme sa rozhodli stanoviť termíny vždy podľa potreby uchádzačov. Ak máte záujem o tento kurz, vyplňte prosím nasledujúcu prihlášku, čím sa zaradíte do zoznamu záujemcov o kurz. V momente kedy bude na kurz prihlásený dostatočný počet uchádzačov, Vás budeme písomne informovať o termíne kurzu, preto prosím zadajte vašu e-mailovú adresu správne. Pre sledovanie počtu prihlásených na tento kurz kliknite sem.

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR