Kurz - Tekuté kamene, zamat a fólie

Tekuté kamene - gélové nechtyKurz zdobenia nechtov zaoberajúci sa tvorbou populárnych "tekutých kameňov" - technika vytváranie si ozdobných 3D kameňov priamo na nechte zákazníka, ďalej sa tento kurz venuje "velvet" zamatovému zdobeniu a obe techniky sú doplnené o nádhernú techniku otláčania transfer fólií do špeciálnych farebných ExtraMulti color gélov. Po absolvovaní kurzu prinesiete Vašim klientkám množstvo nových nápadov na zdobenie nechtov. Či už budete vytvárať kompletné zdobenie naučenými technikami alebo len oživíte jednoduchú modeláciu, rozhodne takéto nechty nezostanú bez povšimnutia. 

Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

Čo si mám priniesť na kurz: 

  • štetce (mačací jazýček, štetec č.2, štetec s dlhým vlasom, tenučký štetec č.0,00, alebo 000...)

Všetok zdobiaci materiál, ostatný spotrebný materiál, pracovné pomôcky a prístroje Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre tento kurz je potrebný ukončený akýkoľvek kurz modelácie gélových nechtov a základná znalosť práce s farebnými  ÚV gélmi

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nie je na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa aplikujú na typy, ktoré si po kurze odnášate domov pre inšpiráciu.

Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení a jednoduchej záverečnej skúške certifikát.
 
Trvanie kurzu:  6 - 8 hodínzdobenie nechtov sugar efekt technikou zakladne
 
Cena kurzu:   50€  alebo 3500 BONUS bodov
 
Bonusové body za kurz:  100 bodov      
 
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  6 osôb
 
 
Termín konania kurzu: Pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.
 
 
Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR