Kurz - Transfer a Stamping Nail Art

Kurz zameraný na zdobenie nechtov výhradne technikami Transfer Foil, Stamping Nail Art a ich hybridnou technikou Foil Stamping. Na kurze sú podrobne prebrané postupy ako tvoriť klasický Stamping Nail Art, viacfarebný Stamping Nail Art, dúhovaný Stamping Nail Art, 3D ilusion Stamping Nail Art, ako čo najviac využiť vzory z jednotlivých platničiek a rôzne technické triky pre zvládnutie každej situácie. Ďalšou samostatnou témou je Transfer Foil Nai Art, pri ktorom sa zameriame na klasické použitie, rôzne detailné druhy použitia permanentné i nepermanentné použitie, vysvetlíme si všetko o fixácii, trvácnosti a chybách v používaní. Poslednou časťou kurzu je hybridná technika použitia Stamping Nail Artu a Transfer fólií. Ich výsledkom je neopakovateľné zdobenie použiteľné pri zdobení nechtov všetkých druhov.  

 kurz_nechty_transfer_a_stamping
 

Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

Čo si mám priniesť na kurz: 

  • štetec s tenkým vlasom (krátkym alebo dlhým)

Všetok ostatný potrebný materiál, pracovné pomôcky a prístroje Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti z oblasti Nail Artu. Kurzu sa môže zúčastniť i laik.

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nie je na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa aplikujú na typy, ktoré si po kurze odnášate domov pre inšpiráciu.

Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení a jednoduchej záverečnej skúške certifikát.
 
Trvanie kurzu:  6 hodín
 
Cena kurzu: 40€  alebo 2800 BONUS bodov
 
Bonusové body za kurz:  100 bodov      
 
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  8 osôb
 
 
Termín konania kurzu: pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.  

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR