Kurz - Transfer fólie a gél


kurz zdobenia nechtov transfer foliami Kurz zdobenia nechtov
venovaný výhradne technike používania Transfer fólií v kombinácii so špeciálnymi ExtraMulti color gélmi na ich otláčanie. Neuveriteľné množstvo vzorov, nápadov a inšpirácií ktoré poskytuje tento kurz oceníte pri každodennej práci v nechtovom štúdiu. Viaceré techniky použitia rovnakého materiálu sú okrem iného aj predpokladom k šetreniu nákladov vo Vašom podnikaní. 

Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

 

 

Čo si mám priniesť na kurz: 

  • štetce (mačací jazýček, štetec č.2, štetec s dlhým vlasom, tenučký štetec č.0,00, alebo 000...)

Všetok ostatný potrebný materiál, všetok zdobiaci materiál, pracovné pomôcky a prístroje Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre tento kurz je potrebný ukončený akýkoľvek kurz modelácie gélových nechtov a základná znalosť práce s farebnými  ÚV gélmi

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nie je na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa aplikujú na typy, ktoré si po kurze odnášate domov pre inšpiráciu.

Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení a jednoduchej záverečnej skúške certifikát.
 
Trvanie kurzu:  6 -8 hodín
 
Cena kurzu:   60€  alebo 4200 BONUS bodov
 
Bonusové body za kurz:  120 bodov      
 
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  6 osôb
 
 
Termín kurzu: Pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR