Kurz - Trblietavé prášky

kurz-zdobenie-nechtov-trblietavy-prasok

Trblietavý prášok - najrozšírenejšia forma zdobenia nechtov. Aplikovať trblietavý prášok kurz-gelove-nechty-zdobeniena nechty je možné nespočetným množstvom spôsobov. Väčšina dizajnérok využíva jeden, maximálne dva spôsoby. Trblietavých práškov má každá z Vás doma určite na kilá a predsa dochádzajú nápady na zdobenie. Rozšírením svojich znalostí použitia trblietavých práškov, dokážete Vaše zásoby ešte krásne využiť. Kurz sa venuje výhradne zdobeniu nechtov trblietavými práškami, poprípade jemným dozdobovaním. Z obsahu kurzu: rozoznávanie trblietavých práškov, triedenie trblietavých práškov, kombinovanie práškov podľa druhu, kombinovanie farieb a odleskov práškov. Základná aplikácia trblietavých práškov (francúzska manikúra), miešanie práškov, prelínanie farieb (dúhovanie), presné tvary z trblietavých práškov, vrstvené zdobenie z trblietavých práškov. Množstvo ukážok ako vytvoriť dizajn pre Vašu inšpiráciu.

kurz-gelove-nechty-zdobenie

Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

Čo si mám priniesť na kurz: 

  • štetec na modeláciu gélom
  • štetec č.2
  • štetec č. 0,00,000 (jeden stačí) 

Všetok zdobiaci materiál, ostatný potrebný materiál, pracovné pomôcky a prístroje Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre absolvovanie kurzu je potrebné mať ukončený kurz modelácie gélových nechtov. Najvhodnejšie je ak má účastník aj praktické skúsenosti v oblasti modelácie gélom.

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nie je na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa aplikujú na typy, ktoré si po kurze odnášate domov pre inšpiráciu.

Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení a jednoduchej záverečnej skúške certifikát.
 
Trvanie kurzu:  6 hodín

Cena kurzu:   40€  alebo  2800 BONUS bodov

Bonusové body za kurz:  80 bodov  
 
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  6 osôb
 
 
Termín konania kurzu: Pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od potrebného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.

 

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR