Kurz - Zdobenie nechtov farebnými gélmi

kurz-nechty-farebny-uv-gel

Kurz plný veľmi rýchlych a veľmi efektných techník, ktoré využijete v každodennej praxi na nechtoch svojich zákazníčiek. Kurz je zameraný na zdobenie gélových nechtov farebnými gélmi a čiastočne doplnený o techniky ktorými je možné už vytvorené zdobenie dozdobiť.kurz-zdobenia-nechtov-farebny-uv-gel

Využite svoje zásoby farebných gélov naplno ! Kurz Vás prevedie od základnej tvorby farebnej francúzskej manikúry, lakovanie nechtov farebným gélom cez rozpíjanie a vpúšťanie farebných gélov až po zložitejšie techniky nanášania a kombinovania farebných gélov štetcami a inými nástrojmi.

Počas kurzu sa dozviete aj zaujímavé informácie ako možno využiť staré zásoby farebných gélov, ako si farebné gély "opraviť" alebo ako využiť prípadné zlé krycie vlastnosti konkurenčných značiek farebných gélov.

kurz-na-nechty-farebny-uv-gel

Prečo si vybrať práve z našich kurzov ? 

Kto povedie kurz:  Eva Slovíková

Čo si mám priniesť na kurz: 

  • štetce (mačací jazýček, štetec č.2, štetec s dlhým vlasom ...)
  • zdobiaca tyčinka s guličkou (rôzne veľkosti aj bez guličky)
  • pilník na zmatnenie typov

Všetok ostatný potrebný materiál, pracovné pomôcky a prístroje Vám budú na kurze k dispozícii. Po kurze je možná spoločná návšteva predajne WEXA design kde môžete nakúpiť s odborným poradenstvom školiteľky.

Čo potrebujem ovládať pred kurzom:  Pre tento kurz je potrebný ukončený akýkoľvek kurz modelácie gélových nechtov a základná znalosť práce s farebnými  ÚV gélmi

Potrebujem si priviesť modelku:  Nie, modelka nie je na tomto kurze potrebná. Všetky preberané techniky sa aplikujú na typy, ktoré si po kurze odnášate domov pre inšpiráciu.

Dostanem po kurze certifikát:  Áno, absolvent kurzu obdrží po jeho ukončení a jednoduchej záverečnej skúške certifikát.
 
Trvanie kurzu:  8 hodín
 
Cena kurzu:   70€  alebo  4900 BONUS bodov
 
Bonusové body za kurz:  140 bodov      
 
Počet prihlásených nutný pre konanie kurzu:  6 osôb
 
 
Termín konania kurzu: Pre tento kurz bude stanovený termín až po prihlásení (vypísaní prihlášky) od plného počtu záujemcov . O termíne Vás budeme informovať. Úhradu za kurz neposielajte skôr ako bude stanovený presný termín.