Počet položiek: 0 0,00 EUR

Modelovací stredne hustý UV gél na nechty Crystal - 15ml

WEXA Crystal UV gél je 3v1 jednofázový modelovací uv gél. Je to stredne hustý, transparentný gél so samozarovnávacou schopnosťou.

kliknutím zväčšíte
stredne hustý modelovací gél na nechty
ks
Cena : 11,60 EUR
Dostupnosť:Tovar skladom
Tovar je v našom sklade, pripravený na expedíciu. Každý takto označený tovar, tiež nájdete v našej predajni.
Cena v bodoch: 1165

 WEXA Crystal UV gél v sebe poskytuje:
- prirodzený vzhľad modelovaných nechtov
- dokonalá prilnavosť k prírodnému nechtu aj bez použitia primeru či podkladového gélu
- dostačujúca pružnosť modelácie
- jednoduchosť spracovania 
- záverečný lesk
 
WEXA Crystal UV gél je vhodnou voľbou pre profesionálky no vďaka svojej hustote a jednoduchosti spracovania poskytuje záruku dokonalej modelácie i úplným začiatočníčkam. Nezateká ku kožičkám a poskytuje dostatočný čas na vytvorenie dokonalého C-oblúka.
WEXA Crystal je vhodný na:
- klasickú modeláicu gélových nechtov na typy
- na modeláciu gélových nechtov na šablónu
- na dopĺňanie gélových nechtov
- je možné pinčovať
Najobľúbenejší gél z našej ponuky. WEXA Crystal UV gél je redší ako WEXA Crystal heavy UV gél, ale hustejší ako ostatné modelovacie gély WEXA design.  Pre ešte lepšie výsledky (hlavne pri problémovejších nechtoch) používajte pod modeláciu Primer alebo podkladový UV gél Diamond 1 .
 
POUŽITIE:
- bez podkladu
na pripravený nechet nanášajte pomocou štetca jednofázový 3v1 WEXA Crystal UV gél a modelujte prirodzený C-oblúk v jednej vrstve. Polymerizujte v UV lampe 2 minúty. Zotrite lepkavosť a pokračujte podľa vlastného uváženia. (či modeláciu prepilovať a naniesť lesk alebo nie)
- s podkladom Primer
na pripravené nechty naneste aplikačným štetcom otretým o kúsok buničiny v malom množstve  WEXA Primer. (nanášajte len na prírodný nechet, nie na typ) Nechajte pôsobiť cca 1 minútu a modelujte prirodzený C-oblúk. Polymerizujte v UV lampe 2 minúty. Zotrite lepkavosť a pokračujte podľa vlastného uváženia. (či modeláciu prepilovať a naniesť lesk alebo nie)
- s podkladom Podkladový UV gél Diamond 1
na pripravené nechty naneste tenkú vrstvu podkladového  WEXA UV gélu Diamond 1, polymerizujte v UV lampe na 2 minúty. Lepkavosť nezotierajte a následne modelujte prirodzený C-oblúk WEXA Crystal UV gélom.
 
Každú modeláciu možete prevádzať v jednom kroku, alebo tiež nanesením troch vrstiev (tenká, hrubšia tenká) pričom každú budete polymerizovať 2 minúty v UV lampe.
 
 

Súvisiace produkty - Modelovací stredne hustý UV gél na nechty Crystal - 15ml

Podkladový UV gél na nechty Diamond 1 - 15ml

Dostupnosť: Tovar skladom
ks
Cena11,60 EUR
Štetec WEXA prírodný plochý č.4

Dostupnosť: Tovar skladom
ks
Cena8,50 EUR
Vrchný lesklý UV gél na nechty De Luxe - 5ml

Dostupnosť: Tovar skladom
ks
Cena5,00 EUR

Komentáre k Modelovací stredne hustý UV gél na nechty Crystal - 15ml

1
4.2.2014 22:47
EvkaK

Chcela by som sa podeliť o skúsenosť s Crystal gélom od Wexa. Ak máte niektorá problém že Vám gel stečie skôr ako poriadne vytvarujete oblúk, alebo vám gél bezdôvodne odlieta z okrajov, či praská lebo ste ho dali málo ... tak s týmto sa to určite nestane. Som začiatočníčka (už skoro rok bojujem) a zrazu keď som si kúpila tento gél tak nemám problém. Oblúk asi nieje úplne dokonaly ale aj tak mi nechty nepraskajú, nerobia sa mi biele miesta pri koickach a proste tento gel je užasnyyyyy. Ďakujem za článok o modelácii a tento gél. ...Doporučujem každej .... a začiatočníčkam rozhodne.

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií