Počet položiek: 0 0,00 EUR

Modelovací veľmi hustý UV gél Crystal heavy - 15ml

WEXA Crystal heavy UV gél je hustý, transparentný modelovací UV gél s puding efektom a samozarovnávacou schopnosťou.

kliknutím zväčšíte
gél na šablónu
ks
Cena : 11,60 EUR
Dostupnosť:Tovar skladom
Tovar je v našom sklade, pripravený na expedíciu. Každý takto označený tovar, tiež nájdete v našej predajni.
Cena v bodoch: 1165

 WEXA Crystal heavy UV gél poskytuje:
- extra rýchlu polymerizáciu (zastavenie posunu do 30sekúnd)
- extrémnu priľnavosť k prírodnému nechtu aj bez podkladového gélu či primeru
- riešenie aj pre problémové nechty (mastné, vlhké ...)
- jednoduché spracovanie
- samozarovnávacie vlastnosti
- gél absolútne nezateká ku kožičkám
- extrémnu pevnosť modelácie
WEXA Crystal heavy UV gél je vhodný pre profesionálky:
- na klasickú modeláciu na typy
- na modeláciu extrémne dlhých nechtov
- na modeláciu gélových nechtov na šablónu
- veľmi vhodný na modeláciu gélových stiletto nechtov
- vďaka extrémne rýchlej polymerizácii vhodný na pinčovanie
- vhodný na zapúšťanie gélového zdobenia
- ideálny na výrobu šperkov
no rovnako vhodný je i pre začiatočníčky, ktorým poskytuje:
- maximálny čas na vytvarovanie C-oblúka
- extrémnu pevnosť aj pri modelácii tenkých nechtov (nesprávne modelovaných nechtov)
- výbornú priľnavosť aj bez použitia primeru či podkladového gélu
WEXA Crystal heavy UV gél má po polymerizácii vyžšiu tvrdosť - odolnosť voči nárazom ako bežné gély. Je vhodný pre zákazníčky ktoré nechty veľmi zaťažujú alebo nesprávne "používajú".
WEXA Crystal heavy UV gél sa vďaka svojej extrémne dobrej priľnavosti a rýchlosti polymerizácii vyznačuje vyžším stupňom zahrievania "pálivosti" v UV lampe.
Tento gél je vhodné zapečatiť WEXA De Luxe UV gélom alebo WEXA POLY & GO UV gélom. Pre ešte lepšie výsledky používajte pod modeláciuWEXA Primer alebo WEXA Diamond 1 UV gél.
Najhustejší gél z kolekcie modelovacích gélov značky WEXA design
 
POZOR: Problematické nechty sú nechty ktoré sa viac mastia, sú prehnane vlhké či majú vysoké PH. V žiadnom prípade medzi problematické nechty nepatria nechty, poškodené pilovaním, častým lámaním či inými neodbornými zásahmi do nechtovej platničky. WEXA Crystal heavy gél sa viaže hlbšie do nechtovej platničky ako klasické modelovacie gély ( WEXA Crystal UV gél, WEXA Lovely Pink UV gél, WEXA Diamond 2 UV gél) a preto pri polymerizácia "páli" v UV lampe viacej ako klasické gély. Z tohto dôvodu doporučujeme na mechanicky poškodené nechty zvoliť iný modelovací gél, prípadne WEXA Crystal heavy UV gél nanášať vo viacerých tenších vrstvách.
 
POUŽITIE:
- bez podkladu
na pripravený nechet nanášajte pomocou štetca modelovací WEXA Crystal heavy UV gél a modelujte prirodzený C-oblúk v jednej vrstve. Polymerizujte v UV lampe 2 minúty. Modeláciu je vhodné ukončiť zapečaťovacím gélom alebo gélovým leskom.
- s podkladom Primer
na pripravené nechty naneste aplikačným štetcom otretým o kúsok buničiny v malom množstve  WEXA Primer. (nanášajte len na prírodný nechet, nie na typ) Nechajte pôsobiť cca 1 minútu a modelujte prirodzený C-oblúk. Polymerizujte v UV lampe 2 minúty.Modeláciu je vhodné ukončiť zapečaťovacím gélom alebo gélovým leskom.
- s podkladom Podkladový UV gél Diamond 1
na pripravené nechty naneste tenkú vrstvu podkladového  WEXA UV gélu Diamond 1, polymerizujte v UV lampe na 2 minúty. Lepkavosť nezotierajte a následne modelujte prirodzený C-oblúk WEXA Lovely Pink UV gélom.
 
Každú modeláciu možete prevádzať v jednom kroku, alebo tiež nanesením troch vrstiev (tenká, hrubšia tenká) pričom každú budete polymerizovať 2 minúty v UV lampe.
 
 

Obsah: 15ml = cca 20g

Súvisiace produkty - Modelovací veľmi hustý UV gél Crystal heavy - 15ml

 
Pinčovacia pinzeta

Dostupnosť: Tovar skladom
ks
Cena6,70 EUR
Zľava2,90 EUR
Pôvodná cena9,60 EUR
Štipec na pinčovanie modelácie | Biely, Čierny, Fialový

Dostupnosť: Tovar skladom
Cena s DPH od2,50 EUR

Komentáre k Modelovací veľmi hustý UV gél Crystal heavy - 15ml

7
14.7.2020 21:25
Patrícia

Dobrý deň, objednávam si u vás gély už dlhšie a chcem sa opýtať či aj tento crystal heavy je tiež bez obsahu kyselín...mám alergiu na gély, ale keď som začala používať vaše výrobky som maximálne spokojná a rada výskušam aj tento.

8
28.10.2020 21:54
Eva Slovíková

Dobrý deň, ak používate naše antialergické gély tak neodporúčam viac experimentovať, nakoľko osobne nepoznám na trhu spoľahlivejšie riešenie pri alergii :-) Crystal heavy gel nepatrí medzi antialergické gély. Ak používate naše bežné číre modelovacie uv gély, kľudne vyskúšajte, obsah kyselín v základnej sérii je rovnaký ;-)

5
11.3.2018 21:28
Eva Vítková

Dobrý deň, mám 36W LED - heavy je vhodný aj do LED? v popise hovoríte iba o UV

6
12.3.2018 11:42
Eva Slovíková

Dobrý deň, všeobecne Crystal Heavy v LED lampy nevypolymerizuje je určený len pre UV, CCFL, alebobo LED+CCFL lampy. Sú však určité druhy LED lámp v ktorých polymerizujú aj všetky klasické uv gély. Bohužiaľ neviem vám špecifikovať ktoré lampy to sú, takže vždy je to len o skúške.

3
2.7.2016 10:45
lucia gregorickova

Ano ano mala som aj taku zákaznicku ktora skoro az plakala, ja som s tym gelom sama vellmi spokojna nakolko pracovala som v gastre teraz som na materskej a vydrzal vsetko ten gel :)
Chcela by som sa spytat, ako nahradu viacmenej inu alternativu,menej palivu :) je vhodne potom pouzit gel Fiberglass??

1
28.6.2016 20:58
lucia gregorickova

Dobry den chcela by som sa spytat s gelom heavy crystal som velmi spokojna mam len jednu otazocku strasne pali v lampe ci uz robim nove nechty alebo dorabku.Viete mi povedat preco?

2
29.6.2016 13:56
Eva Slovíková

Dobrý deň Lucka, tak ako je uvedené v popise tohto uv gélu: WEXA Crystal UV gél sa vďaka svojej extrémne dobrej priľnavosti a rýchlosti polymerizácii vyznačuje vyžším stupňom zahrievania "pálivosti" v UV lampe.
Gél reaguje na uv svetlo veľmi prudko a viaže sa do hlbších vrstiev nechtu preto je jeho pálenie také náhle a intenzívne. Jediná možnosť ako tomu predchádzať je ruku z lampy vyberať a opätovne do nej vracať ( aj každých 5 sekúnd - záleží od citlivosti zákazníčky) :-) sú aj také, ktoré pálenie vôbec necítia :-O

4
7.7.2016 10:31
Eva Slovíková

Dobrý deň, áno Fiberglass je vhodný ako náhrada, ale žiaden z gélov už nemá takú extrémnu priľnavosť hlavne na problémové nechty ako tento Crystal heavy.

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií