Nechtové KURZY

Kurzy spoločnosti WEXA boli vyhľadávané medzi nechtovými dizajnérka hlavne kvôli osobnému a individuálnemu prístupu školiteľky ku svojim zverencom. Vysoká odbornosť, pedagogické schopnosti a ochota korektne a súvisle odovzdať cenné informácie boli prednosti, ktoré opakovane ocenila nejedna absolventka. Ich cieľom bolo aby absolvent pochopil a po skončení kurzu ovládal preberanú techniku tak, aby ňou v budúcnosti dokázal samostatne tvoriť svoje vlastné kreácie, nie len prezentácia školiteľky a jej napodobovanie účastníkmi školenia.

Aj toto je určite dôvodom, Vašich opakovaných žiadostí o obnovu WEXA kurzov, či aspoň individuálnych školení s našou lektorkou. Preto sme sa rozhodli o opätovné spustenie kurzov.

Kto kurzy povedie ?

Každý kurz povedie odborný garant spoločnosti WEXA - Eva Slovíková 

Technologicky korektné postupy modelácie a zdobenia nechtov (nie postupy ktoré som videla na youtube, či návod ktorý mi poradila susedka) v súlade so všeobecným vzdelaním v oblasti prírodnej manikúry (nie informáciami so ženského časopisu o úprave nechtovej kožičky) a podľa osnov hygieny SR ( nie podľa všeobecných hygienických návykov). Takéto informácie sú predmetom každého jedného kurzu ktorý kedy spoločnosť WEXA organizovala a bude organizovať.

Ako to vyzerá u vás na kurze?

Priebeh kurzu v našom štýle: Maximálny počet účastníkov kurzu je 6 osôb, aby bolo možné každému sa venovať v prípade potreby. Lektorka názorne ukazuje a zároveň vysvetluje danú techniku-postup s poukázaním na najčastejšie chyby a ich prípadné riešenie, či predchádzanie im. Po vysvetlení si každý účastník má možnosť techniku vyskúšať s poskytnutým materiálom a vybavením a lektorka prechádza na ukážku a vysvetľovanie ďalšej techniky-postupu. Počas celého kurzu je priestor na otázky ohľadom preberanej témy. 

 

 

 

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb, vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie.   Ďalšie informácie