Počet položiek: 0 0,00 EUR

O modelácii nechtov

Odlomilo sa Vám z nechtu ?

Odlomilo sa Vám z nechtu ?

V zápale letných radovánok sa už určite aj Vám stalo, že ste zakopli a nalomili si alebo ulomili si časť nechtu zväčša na palci nohy. Auuu .. hej poznám to aj ja ;-) V tomto krátkom článku Vám ukážem ako si uľahčiť opravu pomocou samolepiaceho hodvábu, niekedy nazývaného aj Fiberglass.

Modelácia gélových nechtov - ako to vyzerať NEMÁ ( 2. časť )

Modelácia gélových nechtov - ako to vyzerať NEMÁ ( 2. časť )

Malá časť detailov veľmi podstatných pri správnej modelácii gélových nechtov bola spomenutá v prvej časti tohto článku. Táto časť bude venovaná ďalším veľmi dôležitým bodom modelácie a to nie len z hľadiska odbornosti technologického postupu. V poslednej dobe sme stále viac a viac mučený pohľadom na hybridy nechtov, ktoré vytvárajú slečny nazývajúce sa "nechtovými dizajnérkami". Podotýkam, že ani po prečítaní tohto a 1000 iných článkov o nechtoch sa nemožno nazývať nechtovou dizajnérkou. Pre získanie "titulu" je nutné absolvovať kvalitný odborný kurz, kde Vám budú všetky detaily podrobne vystvetlené a názorne ukázané. No ale dosť kecov, ideme k veci.

Typy na nechty s dlhou zarážkou

Typy na nechty s dlhou zarážkou

Na žiadosť naozaj veľkého množstva zákazníčok, pridávame do ponuky 2 druhy typov s dlhou zarážkou.

Modelácia gélových nechtov - ako to vyzerať NEMÁ ( 1. časť )

Modelácia gélových nechtov - ako to vyzerať NEMÁ ( 1. časť )

Návodov a článkov o tom ako modelovať gélové nechty je plný internet. Mnohé e-shopy predávajúce nechtový materiál uverejňujú takého články ako podporu predaja. Neuvedomujú si však, že modelácia gélových nechtov je činnosť, ktorú zo 7-mich fotografií nieje možné robiť správne a už vôbec nie ak je zverejnený návod vypracovaný chybne. V tomto článku uvidíte zopár chýb, ktorým sa treba pri modelácii vyhnúť. Ak takéto chyby máte na nechtoch od svojej nechtovej dizajnérky, doporučujem ju vymeniť.

Záchrana nalomeného prírodného nechtu

Záchrana nalomeného prírodného nechtu

Zákazníčka si 2 mesiace pestuje svoje nechty na špeciálnu príležitosť a keď je deň D za dverami jeden nechtík si nalomí .... . Pre ňu neriešiteľná situácia, hlava v smútku a uteká za svojou "nechtárkou" skúsiť požiadať o pomoc.

Pilníky na nechty

Pilníky na nechty

Čo znamenajú tie čísla na každom pilníku a podľa čoho si mám vlastne správne pilník vybrať?