Spôsob a cena dodania tovaru

Slovenská republika:
OSOBNE (0,00€) 

Tovar si môžete prísť nakúpiť osobne priamo do predajne na Haanovej 12 v BA - Petržalke v otváracích hodinách predajne. Tovar nemusíte vopred objednávať. Ak sa nechcete zdržiavať výberom tovaru v predajni, prídite s lístočkom a my Vám tovar napočkanie pripravíme. Rovnako sú u nás vítaný otcovia, synovia, sesternice ... ktorý o tovare nemajú ani potuchy. Stačí mať zoznam tovaru a so všetkým ostatným Vám pomôžeme. Sumu za tovar platíte v prevádzke v hotovosti alebo kartou. 

 

KURIÉR

Tovar objednaný na stránke www.wexa.sk doručujeme prostredníctvom prepravnej spoločnosti Slovak Parcel Service s. r. o..  Objednávky prijaté v pracovné dni do 13:00 sú odosielané v deň prijatia a doručované v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. Pri dodaní tovaru kuriérskou spoločnosťou poskytujeme možnosť dobierky, platby vopred na účet, alebo platby online kartou. Odosielanie objednávok s platbou vopred prebieha po pripísaní sumy objednávky na náš účet. 
KURIÉR: 3,50€ - pri platbe vopred na účet (pri objednávke tovaru do 39,60 Eur ): Tovar bez obmedzenia váhy Vám bude doručený prepravnou spoločnosťou Slovak Parcel Service s. r. o.. Kúriér prepravnej spoločnosti Vás bude kontaktovať pred dodaním zásielky. Do objednávky zadajte ako adresu dodania tú adresu, na ktorej sa budete najpravdepodobnejšie v čase doručenia nachádzať. (v práci, doma ..) Prosím vždy zadajte správne a celé telefónne číslo na ktorom budete zastihnuteľný. Doručovanie prebieha len v pracovných dňoch. Sumu dobierky vyplatíte pri preberaní zásielky priamo kuriérovi.
KURIÉR: 2,90€ - pri platbe vopred na účet ( pri objednávke tovaru nad 39,6,00Eur ): Tovar bez obmedzenia váhy Vám bude doručený prepravnou spoločnosťou Slovak Parcel Service s. r. o.. Kúriér prepravnej spoločnosti Vás bude kontaktovať pred dodaním zásielky. Do objednávky zadajte ako adresu dodania tú adresu, na ktorej sa budete najpravdepodobnejšie v čase doručenia nachádzať. (v práci, doma ..) Prosím vždy zadajte správne a celé telefónne číslo na ktorom budete zastihnutelný. Doručovanie prebieha len v pracovných dňoch.
KURIÉR: 0€ - pri platbe vopred na účet ( pri objednávke tovaru nad 84,00Eur ): Tovar bez obmedzenia váhy Vám bude doručený prepravnou spoločnosťou Slovak Parcel Service s. r. o.. Kúriér prepravnej spoločnosti Vás bude  kontaktovať pred dodaním zásielky. Do objednávky zadajte ako adresu dodania tú adresu, na ktorej sa budete najpravdepodobnejšie v čase doručenia nachádzať. (v práci, doma ..) Prosím vždy zadajte správne a celé telefónne číslo na ktorom budete zastihnutelný. Doručovanie prebieha len v pracovných dňoch. 


Dodacie lehoty:  
Ak je Vaša objednávka prijatá v pracovný deň do 13:00 hod, tovar bude doručený v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. Objednávky prijaté po 13:00 hodine budú doručené obdeň. V prípade, že tovar ktorý ste si objednali, momentálne nemáme na sklade, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať. Ak sa z tohto dôvodu rozhodnete odstúpiť od celej kúpnej zmluvy, máte na to právo bez akéhokoľvek postihu. Podmienkou je aby ste nám túto skutočnosť oznámili priamo počas telefonátu o chýbajúcom tovare alebo telefonicky pred odoslaním objednávky. Odoslanie objednávky = status objednávky "odoslaná" pri preprave kuriérskou služkou. O stave objednávky Vás informujeme automatickým e-mailom. Za nedoručenie (resp. neprijatie) e-mail na Vami zadanú e-mailovú adresu nezodpovedáme. Príčinou môže byť plná schránka alebo rôzne filtre, ktoré zaradia správu ako SPAM. Zrušenie objednávky po jej odoslaní už nieje možné a ďalej postupujeme v zmysle obchodných podmienok.
    
Slovenská pošta do Českej republiky: 
Do Českej republiky je tovar expedovaný prostredníctvom Slovenskej pošty. Pri zasielaní do ČR vyžadujeme platbu vopred na účet vedený v mene CZK. Prevod zákazníka z ČR na tento účet je spoplatnený ako klasický bankový prevod v rámci Českej republiky. Tiež môžete využiť platbu kartou online.

Poštovné do ČR:

0 - 100g = 4,20€, 101 - 450g = 6,00€, 451 - 900g = 10,00€, 901 - 4800g = 14,00€, 4801 - 9800g = 18,00€

Zásielky sú odosielané v pracovné dni v deň prijatia platby na náš účet. Doručenie zásielky je závislé od doručovacích podmienok Slovenskej pošty, zväčša však do 4-7 pracovných dní. 
Slovenská pošta - EU
Pri zásielkach do ostatných krajín EU, vyžadujeme platbu vopred na účet alebo platbu kartou online.  Po prijatí platby bude tovar odoslaný prostredníctvom Slovenskej pošty. 

Výška poštovného:

0 - 400g = 10,00€, 401 - 800g = 13,00€, 801 - 1800g = 18,00€, 1801 - 3000g = 18€

 

Ak Vám tovar prišiel v porušenom obale je pracovník prepravnej služby alebo pošty povinný s vami zásielku prezrieť a v prípade poškodenia spísať protokol o poškodení zásielky a uplatniť si reklamáciu na doručenie tovaru. Za poškodenie počas prepravy či oneskorené doručenie (ak nieje priamo spôsobené predávajúcim) nezodpovedá predávajúci ale prepravca. V každom prípade nás prosím informujte na eshop@wexa.sk budeme sa snažiť pomôcť.