Počet položiek: 0 0,00 EUR

Step by Step: EASY NAIL ART - jemné samolepky a ich použitie

nalepky-na-nechtyEASY NAIL ART - jemnučké samolepky patria medzi najjednoduchšie zdobenie v nechtovom dizajne s vynikajúcimi výsledkami, ktoré zvládne i úplný amatér v tejto oblasti.

V e-shope rovnako ako i v našej kamennej predajni nájdete kompletnú ponuku vzorov a farieb zoradených podľa vzoru samolepky-na-nechtypre jednoduchšiu orientáciu. 

Mnohé z Vás však hlavne v predajni okolo stojanu plného farebných "štvorčekov" len prejdete bez povšimnutia a následne bezvýsledne hľadáte nálepky EASY NAIL ART :-)  .... tak toto je ono  ...nálepky EASY NAIL ART.

Balenie je spracované tak, aby z jeho obalu bolo presne jasné o aký druh nálepky ide, aký vzor sa v balení nachádza a koľko kusov samolepiek je v jednotlivých baleniach.

nalepky-na-zdobenie-nechtov

V každom balení nájdete zväčša 3 veľkosti z jedného vzoru, zároveň jedno balenie obsahuje (pokiaľ to vzor umožňuje) ľavé aj pravé prevedenia a z každej varianty je v balení niekoľko kusov. To znamená že z jedného balenia ste schopné urobiť úplne zrkadlové zdobenie na ľavej i pravej ruke a to na všetkých nechtoch s použitím potrebnej veľkosti pre každý nechet.

Niekotré vzory umožňujú rozpolenie, čím získate dvojnásobný počet kusov pre individuálne zdobenie. Najvhodnejšie na rozpolenie sú vzory motýľov, lístkov, krúžkov či štvorčekov. Všetko záleží len na Vašej fantázii.

 

nalepky-na-nechty

 

 

 

Po vybalení vyzerá platko s nálepkami ako kus jednofarebnej samolepiacej fólie, ale ak sa pozriete zblízka, zbadáte dokonale vyrezané drobné vzory v rôznych tvaroch.

Vzor si treba pred použitím z platka vybrať. Vyberanie vzorov je veľmi jednoduché. Zvládnete to buď vlastnými rukami alebo si môžete pomôcť pinzetou, najlepšie so šikmým koncom.

samolepky-na-nechtySamotné platko si jemne prehnite v mieste odkiaľ chcete vyberať vzor. Štrbinky medzi jednotlivými vzormi sa jemne roztiahnu a umožnia lepšie uchopenie vzoru do pinzety.

 

 

 

 

 

 

nechtove-nalepky Špičkou pinzety jemne uchopte konček vzoru a opatrne ho vytiahnite. Úplne rovnaký postup je či vyťahujete z platka vzor jednoduchý alebo vzor  zložitý. Vždy treba pracovať opatrne a vzor vyťahovať pomaličky aby ste ho nepretrhli, nakoľko použitá fólia je skutočne veľmi jemná aby neodstávala z nechtov.

Po vybratí stačí vzor umiestniť na suchý odmastený, oprášený povrch a jemne popritláčať. Na fixáciu stačí použiť priehľadný lak na nechty  Fixatér v dvoch vrstvách.

 

nalepky-na-nechty

nalepka-na-zdobenie-nechtov

 

 

 

 

 

 

 

ako-nalepit-na-nechet

easy-nail-art-samolepky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ako-pouzit-na-nechtyTeraz si ukážeme ako použijeme polovičný vzor a to konkrétne na vzore motýlika. Tentokrát si vyberieme o niečo menšieho motýlika rovnakej farby.

Vyberieme ho z platka úplne rovnakým postupom pomocou pinzety.

V ďalšom kroku pomocou malých manikúrnych nožničiek motýlika prestrihneme na polovicu. Vzniknú nám dve motýlie polky, ktoré vyzerajú ako motýlik z boku.

 

samolepka-na-nechtynechtove-ozdobynalepky-na-nechty

nálepky-na-nechty nálepky-na-nechty Ak chcete použiť nálepky pod gél či už modelovací alebo zapečaťovací (vrchný lesk), vždy nalepujte nálepky na zdrsnený, suchý, oprášený a odmastený povrch ...proste na pripravený podklad ako pred každým nanášaním gélu. Ako som viac krát spomínala nálepky sú so špeciálnej fólie, ktorá je jemnučká a nálepky je vďaka tomu možné použiť aj tesne pred koncom modelácie, to je pred nanášaním poslednej lesklej vrstvy. Na ukážkach v spodnej časti je niekoľko prác práve s použitím opisovaných nálepiek EASY NAIL ART.

nálepky-na-nechty

nálepky-na-gélové-nechty

nálepky-na-gélové-nechty

nálepky-na-gélové-nechty

samolepky-na-nechty