Počet položiek: 0 0,00 EUR

Step by Step: Fialovo čierne nechty

gélové-nechty-s-farebným-gélomNa pohľad komplikované zdobenie vytvorené z kombinácie základných prvkov Nail Art-u. Všetky prvky zdobenia uvedené v tejto ukážke sú súčasťou školenia: Permanentné zdobenie - COMPLETE Toto zdobenie môžete aplikovať buď pri modelácii nových nechtov, ale rovnako i pri dopĺňaní nechtov už namodelovaných v minulosti. Pri modelácii nových nechtov, nalepíte typy správnej veľkosti, pekne prebrúsite prechodny, zdrsníte celý povrch a pokračujete podľa nasledovného postupu. Pri dopĺňaní už namodelovaných nechtov, upravíte celkový tvar nechtov, odstránite všetky prípadne odchlípené plôšky, do stratena opatrne prebrúsite prechod medzi starým materiálom a prírodným nechtom a celú plochu v minulosti namodelovaného nechtu "znížite" pilníkom. PROFI TRIK: Pri tomto brúsení sa snažte zachovať náznak C-oblúka - bude sa Vám dopĺňanie nazdobených nechtov robiť lepšie.

Na zdrsnený povrch nanesiete postupne farebné gély tak aby vytvorili plynulý prechod. Začínate Standard color gélom - Black ktorý nanesiete na špičku. Hneď za ním nanášate Standard color gél - Extreme purple a ako posledný nanášate Soak off  gel Pearl - GP008. Všetky tri farby medzi sebou jemne premiešate a až potom dáte nechty polymerizovať na 2 minúty do UV lampy.

zdobenie-gelovych-nechtov

 

Po vybratí z UV lampy, lepkavosť nezotierate a celý povrch pretriete v jemnej vrstve Pomocným gélom pre Nail Art. Miesto Pomocného gélu pre Nail Art môžete použiť Diamond 1 gél alebo Lovely Pink gél. Ostatné gély niesu pre túto techniku vhodné. Potom postupne štetec "špinavý" od gélu ponárate do trblietok Super Glitter II - SG9 a "ťapkáte" ním v mieste kde sa čierny gél prelína s extrémne fialovým. Prebytočné trblietky zo štetca zotriete suchou buničinou a znovu štetec ponoríte do trblietok. Tentoraz do Luxury Powder 9. Štetcom opäť "ťapkáte" po nechte, teraz v mieste kde sa extrémne fialový gél prelína s perleťovým fialkovým. V poslednom kroku oba trblietavé prášky jemne medzi sebou "premiešate" aby sa zjednotili. Aje všetko pekné (podľa Vašich predstáv) dáte nechty polymerizovať do UV lampy na 2 minúty.

farebný-uv-gél

Po polymerizácii nechty vyberiete a na miesta kde chcete aplikovať ďalšie ozdoby (v mojom prípade mušle ornamenty - lístočky) umiestnite kvapku pomocného gélu pre nailart .  Do tejto kvapky vložte vybraný ornament a znovu dajte polymerizovať do UV lampy na cca 1 minútu. PROFI TRIK: je jedno akej farby použijete ornamenty z mušlí. Nakoľko sa jedná o prírodný materiál odlesky týchto ornamentov pod gélom sú také výrazné a krásne, že farbu skoro nieje rozoznať.

mušlové-ozdoby-na-nechty

Po polymerizácii nechty vyberiete z UV lampy a modelovacím Crystal gélom vytvarujete správny C-oblúk. Po 2 minútovej polymerizácii zotriete výpotky buničinou namočenou s čističi gélu a profi pilníkom opracujete povrch. Kedže budete nechtíky ďalej zdobiť a to konkrétne technikou Stamping Nail Art je potrebné ich ešte dodatočne doleštit pilníkom hubka 200/240.

gélový-nechet-s-mušľami

Na pripravený (zjemnený) povrch nechtu aplikujeme zdobenie Stamping Nail art. PROFI TRIK: ak sa Vám Stamping (pečiatka) nepodarí otlačiť (krivé umiestnenie, neúplný vzor alebo sa Vám jednoducho vybraný vzor nepáči) nikdy ju z povrchu nezotierajte odlakovačom ! Opäť použite pilník hubka 200/240 a pečiatku zľahka zbrúste - vygumujte.

pečiatky-na-nechty

Na záver aplikujte vrchný zapečaťovací gél - lesk. Z našej ponuky pre začiatočníčky odporúčam De Luxe gél a pre pokročilejšie POLY & GO gél.

gelove_nechty