Počet položiek: 0 0,00 EUR

Step by Step: Nail Tattoos + 3D formička


gelove-nechty
 
 
 
 
 
 
 
Jednoduché zdobenie pomocou jemnučkých nálepiek Nail Tattoos a silikónových 3D formičiek. Zdobenie môžete aplikovať celé alebo len jednu z použitých techník.


 

 

 

 

Pomocou gélu French Extreme White si vytvoríme francúzsku manikúru a následne Crystal gélom dokončíme modeláciu. Upravíme konečný tvar nechtu a povrch nakoniec zdrsnímepilníkom hubka 200/240 modrým alebo ružovým.

francuzska-manikura

 

Pripravíme si ďalší potrebný materiál: nožničky, pinzeta, Nail Tattoos č.55 a gél POLY&GO alebo De Luxe.

(gél na foto už nieje v ponuke)

nail-tattoos-tetovačky-na-nechty

 

Ostrými a hlavne čistými nožničkami opatrne vystrihneme vybrané vzory čo najtesnejšie k ich okraju.

PROFI TRIK: 

Čisté nožničky znamená: strihacie plochy nožníc si pred každým strihaním Nail Tattoos nálepiek poriadne utrite Čističom na gél 3v1 alebo Special cleanerom. Ak nálepku budete strihať špinavými nožnicami, zvýrazníte okraj nálepky ... tým že špina z nožníc sa Vám nalepí na spodnú (lepkavú) stranu nálepky.

tetovačky-na-nechty-nail-tattoos

 

Pinzetou opatrne oddeľte nálepku od prenosového (hnedého) papiera.

aplikácia-nail-tattoo-na-nechty

 

Následne nalepte nálepku na vybrané miesto na nechte. Pracujte presne! Nálepka po nalepení už nejde odlepiť a posunúť preto ju ukladajte vždy presne tam kam chcete. Pri práci s Nail Tattoos sa vyhýbajte kontaktu nálepky s akoukoľvek tekutinou a vždy pracujte s čistými rukami i nástrojmi. Miesto pre Nail Tattoos nikdy nezvoľte tak, aby nálepka prečnievala cez voľný okraj nechtu. (po nanesení gélu by sa tento lúpal !)

PROFI TRIK:

Pre najdokonalejší detail doporučujem používať nálepky Nail Tattoos nasledovne: na vybrané miesto (na ktoré chcete Nail Tattoos nalepiť)  naneste v tenučkej vrstve modelovací gél (Lovely Pink, Crystal) alebo zapečaťovací gél De Luxe. Vložte takto upravené nechty do UV lampy na 2 minúty, následne zotrite lepkavosť a až na takto upravené miesto nalepte nálepku Nail Tattoos. Rovnako môžete použiť gél POLY&GO ktorý je bez výpotkov čím Vám skráti čas, ušetrí zotieranie výpotkov ale treba dbať aby sa nedotkol prírodného nechtu.

Ak pracujete klasickým spôsobom bez použitia tohto PROFI TRIKU, môžete pri detailnom pohľade na hotové nechtíky zbadať ryhy po pilníku uväznené pod nálepkou. Ryhy sú mliečne bielej farby a na detailistu ako ja môžu pôsobiť rušivo :-)

francúzska-manikúra-nechty

 

Nalepené a poriadne pritlačené Nail Tattoos zafixujeme jedným zo zapečaťovacích gélov.

POLY&GO - krásny sklenený lesk bez výpotkov, ale treba pracovať precízne !. Gél sa v žiadnom prípade nesmie dotknúť kožičiek, prírodného nechtu a nálepka pod ním musí byť nalepená 100% bez hrbolčekov. V opačnom prípade sa bude gél buď odlupovať alebo praskať ! Je to vynikajúci gél ale musíte byť precízna.

DE LUXE - klasický zapečaťovací gél, ktorý i pri kontakte s prírodným nechtom, či po nanesení na nie 100% rovný povrch, pekne priľne k nechtu a nebude spôsobovať žiadne "problémy".

gélové-nechty-tattoo

 

Nail Tattoos zafixované gélom. Pre niekoho úplne postačujúce zdobenie. Pre tých čo majú radi niečo viac, pokračujeme ďalej :-)

gélové-nechty-s-tetovačkami

 

Pripravýme si 3D formičku, Liquid, štetec a farebné akrylové prášky. Vybranú 3D formičku ľubovoľne vyplníme farebnými akrylovými práškami a necháme trošku preschnúť.

3D-zdobenie-nechtov

 

Po čiastočnom vyschnutí vyklopýme vzor s formičky na hotový (predchádzajúci) nechet a necháme vyschnúť úplne.

3D-formička-na-nechty

Presný návod ako sa pracuje s 3D formičkami nájdete TU.

 

Hotové nechtíky môžete ale vôbec nemusíte prelakovať priehľadným lakom. Rozhodne nechtíky už nepoťahujte žiadnym gélom !

gélové-nechty-s-tattoo-3D-akryl

 

 

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií