Počet položiek: 0 0,00 EUR

Step by Step: Sticker Art - vločky

Sticker Art  - vločky: jemnučké samolepky s ktorými vytvoríte nádherné zimné zdobenie.

Sticker Art nájdete v našej ponuke v troch farbách: biela, čierna a bledo modrá. Na každom plátiku samolepiek sú tri vzory vločiek presne tak ako ich vidíte na ponukovej foto v e-shope.Reálna foto platka s nálepkami .... samozrejme platko po zakúpení je plné "koliesok" s vločkami  :-)

V každom koliesku je jedna vločka. Kolieska uľahčujú prenos veľmi jemných detailných vločiek na Vaše nechty.


Koliesko s vločkou stačí odlepiť ... najjednoduchšie pomocou ostrej pinzety ...

... a nalepiť na vybrané miesto na nechte. Nechet musí byť pred nalepením "kolieska" suchý, odmastený a bez iných nečistôt a prachu. 

"koliesko" je možné nalepiť na hotový ukončený nechet, alebo na vymodelovaný prebrúsený nechet pred nanášaním ukončovacieho gélu. 

 

Bruškom prsta treba celé "koliesko" poriadne popritláčať. Najdôležitejšie je popritláčať stred kolieska kde je vločka. Následne pomocou pinzety začnite opatrne koliesko odliepať. Odliepať sa bude len koliesko, vločka zostane na nechte.

Ak sa vám pri odliepaní zdvíhajú jednotlivé časti vločky, nevadí, nevšímajte si to a odliepajte koliesko ďalej. Po odlepení celého kolieska ich bruškom prsta opäť pritlačíte. 

Po úplnom odlepení kolieska zostane na nechte krásna, jemnučká, detailná vločka.

Ak ste ju lepili na hotový nechet 2 krát ju prelakujte priehľadným lakom na nechty Fixatér

Ak ste vločku lepili na zdrsnený nechet pred nanášaním ukončovacieho gélu, pretrite celý nechet buničinou namočenou v čističi nechtov kôli prípadnému odmasteniu a následne pozorne pretrite vrchným gélom bez výpotkom POLY & go