Počet položiek: 0 0,00 EUR

Stiletto - Red Clear modelácia gélových nechtov na šablónu

gélové-nechty
 
 
 
Postup modelácie gélových nechtov na šablónu s použitím hustého priehľadného farebne tónovaného gélu a iných produktov z našej ponuky.

 

 

 

 

Nechet je modelovaný na umelej nechtovej platničke. (súčasť profesionálnej tréningovej pomôcky)

ako-urobiť-gélové-nechty

 

Prírodný nechet si pripravíme na modeláciu a nanesieme Primer. Necháme jednu minútu pôsobiť a Make-up gélom predĺžime nechtové lôžko. Polymerizujeme v UV lampe 2 minúty.

modelácia-gélových-nechtov

 

Color Clear - Red gélom vymodelujeme tenký nechtový základ do požadovaného tvaru. V tomto prípade do tvaru Stiletto. Rovnako polymerizujeme 2 minúty v UV lampe.

farebný-uv-gél-na-nechty

 

Standard Color - Red gélom vytvoríme smile line ktorú smerom ku špičke zjemníme. Polymerizujeme 2 minúty v UV lampe.

stiletto-gélové-nechty

 

Nezotierame lepkavosť, v tenkej vrstve nanesieme Pomocný gél pre Nail art do ktorého aplikujeme pomocou štetca kúsky drvenej fólie a trblietavý prášok. Zdobenie dáme polymerizovať do UV lampy na 1 minútu.

fólia-na-nechty

 

Pre vyžšiu intenzitu nechtového základu vytvoreného Color Clear - Red gélom celé zdobenie týmto gélom uzavrieme. Polymerizujeme v UV lampe 2 minúty. Po polymerizácii nezotierame lepkavosť a dokončíme modeláciu Crystal gélom. Polymerizujeme v UV lampe 2 minúty, zotrieme lepkavosť a pilníkom dotvarujeme.

modelovací-uv-gél-na-nechty

 

Na zdrsnený povrch nanesieme tenkú rovnomernú vrstvu POLY & Go.. gélu a polymerizujeme 2 minúty v UV lampe.

C-oblúk-nechty

 

Pred nanesením POLY & go.. gélu môžeme nechet dozdobiť technikou One Stroke Painting (ako v ukážke), alebo jednduchšou technikou Stamping Nail Art.