UV gel na nechty French Rosa - 5ml

kliknutím zväčšíte
jemne mliečny gél na nechty s prirodzeným vzhľadom nechtu
jemne mliečny gél na nechty s prirodzeným vzhľadom nechtuUV gel na nechty French Rosa - 5mlUV gel na nechty French Rosa - 5mlUV gel na nechty French Rosa - 5ml
ks
Cena : 5,00 EUR
Dostupnosť:Tovar skladom
Tovar je v našom sklade, pripravený na expedíciu. Každý takto označený tovar, tiež nájdete v našej predajni.
Cena v bodoch: 325
Mliečne ružový v krabičke, mliečne biely uv gél na nechtoch, vhodný predovšetkým na modeláciu francúzskej manikúry ako aj na celkovú "mliečnu" modeláž.

Mliečne ružový v krabičke, mliečne biely uv gél na nechtoch. Redší modelovací UV gél so samozarovnávacou schopnosťou.  Gél je po polymerizácii žiadanej mliečne bielej farby, ktorá zjemní ostrý prechod bielej špičky a nechtového lôžka.
POZOR: ak pod tento gél použijete trblietky či iné zdobenie, stratia svoj lesk a farebnú intenzitu.  Dá sa použiť aj ako podklad pod modeláciu - prekryje rôzne nedostatky nechtov (prebrúsenie, praskliny, modrinky). Pre najlepšie výsledky použite pod modeláciu Primer alepo podkladový UV gél Diamond 1
 
POUŽITIE:
ako krycia fáza: - na pripravené nechty nanesieme aplikačným štetcom otretým o kúsok buničiny v malom množstve Primer. (nanášame len na prírodný nechet, nie na typ) Necháme pôsobiť cca 1 minútu a v cca 1mm hrubej vrstve nanesieme French Rosa gél (hrúbka tejto vrstvy záleží od intenzity maskovaného miesta) . Polymerizujeme v UV lampe 2 minúty, nezotierame, neprebrusujeme a nanášame ďalší zvolený gél.
ako celková modelácia: na pripravené nechty nanesieme aplikačným štetcom otretým o kúsok buničiny v malom množstve Primer. (nanášame len na prírodný nechet, nie na typ) Necháme pôsobiť cca 1 minútu a modelujeme nechty French Rosa UV gélom. Polymerizujeme v UV lampe 2 minúty.
Ak používame pre lepšie prilnutie (miesto Primer-u) podkladový UV gél Diamond 1  postup je nasledovný:
na pripravené nechty nanesieme tenkú vrstvu Diamond 1 UV gélu – dáme polymerizovať do UV lapmy na 2 minúty. Lepkavosť nezotierame ani neprebrusujeme a pokračujeme ďalej zvoleným spôsobom.
 

Obsah: 5ml = cca 7g

Súvisiace produkty - UV gel na nechty French Rosa - 5ml

Zirkonium kamienky na nechty - Crystal AB | SS4 = 1,5 - 1,6mm, SS5 = 1,7 - 1,8mm, SS6 = 1,9 - 2,0mm, SS8 = 2,3 - 2,4mm, SS10 = 2,7 - 2,8mm, SS12 = 3,0 - 3,2mm
Krásne brúsené sklenené kamienky na zdobenie nechtov, tvorbu šperkov či iné jagavé ...
Dostupnosť: Tovar skladom
Cena s DPH od1,70 EUR

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií