Počet položiek: 0 0,00 EUR

Vrchný lesklý UV gél De Luxe - 50ml

Zapečaťovací, transparentný, stredne riedky gél s extra leskom

kliknutím zväčšíte
Vrchný lesklý UV gél De Luxe - 50ml
ks
Cena : 28,20 EUR
Dostupnosť:Tovar skladom
Tovar je v našom sklade, pripravený na expedíciu. Každý takto označený tovar, tiež nájdete v našej predajni.
Cena v bodoch: 1820
Zapečaťovací, transparentný, stredne riedky gél s extra leskom. Jemný modrastý nádych zaisťuje UV odolnosť proti zažltnutiu. Vhodný na zapečatenie všetkých gélových systémov. Pružnosť zapečaťovacieho WEXA De Luxe UV gélu dovoľuje fixovanie všetkých druhov zdobiacich materiálov bez nežiadúceho praskania povrchu. 
Čas polymerizácie: 2-4 minúty
 
Gél nieje určený na použitie priamo na prírodný nechet, no v krajných prípadoch s použitím WEXA Primer je možné týmto gélov vykonať super rýchle dopĺňanie nechtov bez nutnosti pilovania či nanášania vrchného lesku. 
 
POUŽITIE:
nanášate buď na zdrsnený povrch alebo na lepkavosť predchádzajúceho gélu v tenkej rovnomernej vrstve hrubej cca 0,5mm. 

Komentáre k Vrchný lesklý UV gél De Luxe - 50ml

1
31.7.2014 23:47
andy

Som s vyrobkami maximalne spokojna. Ale tu sa pise ze nanasat sa moze aj na lepkavost predosleho gelu, pouzila som modelovaci gel wexa a nechcela som prebrusovat,naniesla som de luxe na lepkavost a po vytiahnuti z lampy bol zvraskaveny.Kde som spravila chybu?

2
8.8.2014 22:10
Eva Slovíková

Dobrý deň Andy,
neviem presne čo myslíte pod pojmom zvráskavený :-) Jediný úkaz ktorý vzniká pri použití De Luxe gélu sú vynechané miesta. Na určitých miestach je necht pekne lesklý a na ostatných je matný. Toto je spôsobené vždy nedostatočnou vrstvou uv gélu. Čiže treba De Luxe gélu použiť viac. Iné komplikácie s týmto gélom do dnešnej doby nemáme zaznamenané ani v našich podmienkach ani v spätných väzbách od zákazníčok. Ak sa teda Váš problém opísanému nepodobá, skúste ho bližšie opísať :-) Ďakujem a prajem pekný deň.

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií