Počet položiek: 0 0,00 EUR

Winter Time

 
 
 
 
 
 
gélové-nechty-zdobenie
 
 
Step by Step návod na modeláciu a zdobenie gélových nechtov s jednoduchým zimným motívom.

 

 

 

 

Na pripravené prírodné nechty nalepíme PUERTO Clear typy , prechody prebrúsime do stratena a celý povrch zmatníme.

typy na gélové nechty

 

Na nechtové lôžko nanesieme v malom množstve Primer pre lepšiu prilnavosť gélov a necháme 1 minútu pôsobiť.

príprava-pred-modeláciou-nechtov

 

 

Na prechod medzi nechtovým lôžkom a voľným okrajom nechtu nanesieme farebný uv gél z kolekcie GLAMOUR - Arctic Pearl a dáme polymerizovať do UV lapmy na 2 minúty.

PROFI TIP: farebný uv gél z kolekcie GLAMOUR môžete naniesť naraz na 5 prstov a až následne dať spoločne polymerizovať. Farebné uv gély z tejto kolekcie sú dostatočne husté aby Vám medzičasom nezatiekli.

farebny-gel-na-nechty

 

Celý nechet si natrieme tenkou vrstvou Pomocného gélu pre Nail Art do ktorého nanesieme Konfety - Flitre mini slim - 1 biele aqua hologram

Trblietavý prášok jemnučký BG50 a nechty dáme opäť polymerizovať na cca 1 minútu do UV lampy.

ozdoby-na-gélové-nechty

 

Po vyňatí z UV lampy vymodelujeme C-oblúk modelovacím gélom Crytal, ktorý polymerizujeme v UV lampe 2 minúty. Po polymerizácii zotrieme výpotky štvorčekom buničiny namočenej v Čističi gélu 3v1. Profi pilníkom 100/100 upravýme tvar nechtov a následne celý povrch zjemníme pilníkom hubka 200/240.

modelovací-uv-gél-nechty

 

Na takto zjemnený povrch môžeme napečiatkovať vzory pomocou techniky Stamping Nail Art. Použijeme špeciálny lak na Stamping Nail Art Konad - biely, pečiatku, stierku a Tribal platničku T38.

pečiatky-na-nechty

 

Na záver nanesieme na povrch nechtov vrchný lesklý gél bez výpotkov POLY & go..., polymerizujem 2 minúty v UV lampe a po polymerizácii ošetríme okolie nechtu niektorým z olejčekov.

gélové-nechty-s-pečiatkami