zákl info

Kurzy spoločnosti WEXA Nail Academy sú vyhľadávané medzi nechtovými dizajnérka hlavne kvôli osobnému a individuálnemu prístupu školiteľky ku svojim zverencom počas každého kurzu. Vysoká odbornosť, pedagogické schopnosti a ochota korektne a súvisle odovzdať cenné informácie sú prednosti, ktoré už ocenila nejedna absolventka. Cieľom školiteľky je aby absolvent pochopil a po skončení kurzu ovládal preberanú techniku tak, aby ňou v budúcnosti dokázal samostatne tvoriť svoje vlastné kreácie.

Pointa kurzov WEXA Nail Academy je naučiť vybrané techniky, čo znamená maximálny čas venovať vysvetleniu a nácviku preberanej techniky. Na našich kurzoch len zriedka kombinujeme množstvo techník len preto, aby ste si z kurzu odniesli krásnu kópiu 3-4och prác školiteľky. Venujeme sa téme kurzu a preto si poväčšine odnášate veľké množstvo niekedy ešte nedokonalých prác, z ktorých Vám každá dlhodobo pripomína jednu z preberaných techník kurzu. Vytvorenie kompletnej kompozície s použitím preberanej techniky je akýmsi bonusom, ktorý Vám školiteľka samozrejme predvedie, ale nieje nutné aby ste ho následne opakovali na úkor tréningu. 

Kto vedie odborné kurzy ?

Všetky kurzy v ponuke WEXA Nail Academy odborne zastrešuje Eva Slovíková - držiteľka jedného z dvoch na Slovensku udelených certifikovaných titulov "Medzinárodný porotca" oprávňujúci k hodnoteniu na medzinárodných nechtových súťažiach v kategóriách : Mix media2D - maľba3D nail artGel design a Acrylic design.  Nechtová dizajnérka s dlhoročnými a bohatými skúsenosťami v oblasti modelácie a zdobenia nechtov ako aj skúsenosťami z rozsiahlej školiacej činnosti. Práce školiteľky boli v minulosti publikované v rôznych našich a zahraničných odborných časopisoch (po kliknutí na titulku sa Vám zobrazí publikovaný obsah) a nájdete ich aj v galériach na našej stránke.

      Marec 2006                      Máj 2009                     Jún - Júl 2009            November 2009  

 

      December 2009               Január 2010                 Február 2010                  Marec 2010

           Apríl 2010                      Máj 2010                     Máj 2010           

Kedy prebiehajú kurzy ? 

Termíny kurzov sú stanovené až po prihlásení potrebného množstva uchádzačov. Čas kedy sa nazbiera potrebný počet serioznych uchádzačov o absolvovanie kurzu, nedokážeme ovplyvniť.  Individuálne kurzy pre jedného uchádzača neposkytujeme. 

Koľko účastníkov majú kurzy ? 

Naše kurzy majú obmedzenú kapacitu absolventov v závislosti od konkrétneho kurzu. Stanovený počet absolventov zaručuje, že každému bude venovaná dostatočná pozornosť a individuálny prístup.  Účelom každého nášho kurzu je absolventa preberanú techniku naučiť a nie prezentovať čo dokáže školiteľka. V praxi to znamená, že budete pod dohľadom cvičiť od základných ťahov štetcom až po náročné kompozície všetky preberané techniky a ťahy, aby ste po odchode mali istejšiu ruku a zvládnutú techniku. Mnohé kurzy vyzerajú ako deň prváčika v škole, keď Vám učiteľka stojí za chrbtom a vedie Vašu ruku, aby Vás dokonale naučila písať "A". Na kurzoch sa vždy dozviete nie len AKO ale aj PREČO čo je veľmi dôležité.

Pri každom popise kurzu v našej ponuke nájdete počet účastníkov ktorý je potrebný pre otvorenie zvoleného kurzu. 

Kde sa kurzy uskutočňujú ? 

Naše kurzy prebiehajú výhradne na adrese: Tematínska 6, Bratislava - Petržalka, v útulnom priestore dostatočne technicky zabezpečenom pre poskytnutie potrebného vzdelania. V iných mestách a na iných miestach kurzy neorganizujeme.

Čo musím vedieť o nechtoch pred kurzom ?

Nie každý kurz môže absolvovať začiatočník alebo úplný laik. Niektoré kurzy si vyžadujú predchádzajúce vedomosti a to nielen preto, aby ste nezdržiavali ostatných účastníkov ale hlavne preto, aby ste preberanú techniku správne pochopili a vedeli ju aplikovať. Každý kurz má vždy uvedené aké  zručnosti musíte ovládať. Ak máte pochybnosti, kontaktujte našu školiteľku (0905 668 379) a spoločne zistíte ako na tom ste a či vybraný kurz zvládnete.

Ako dlho kurz trvá ? 

Čas trvania našich kurzov je zväčša plných 8 hodín/deň, nakoľko zvládnuť techniku je omnoho náročnejšie ako pozrieť si pár ukážok, ktoré predvádza "školiteľka". Naše kurzy skutočne UČIA preberané techniky, preto nieje možné presne stanoviť záver školenia. Kurz bude skutočne ukončený až vtedy, keď budú prebrané všetky techniky spadajúce do zvoleného kurzu. Na kurzoch sú preberané vždy len podstatné témy, nezaťažujeme zbytočnosťami len aby sme naťiahli čas a cenu kurzu. V prípade potreby dotiahnuť určitú problematiku sa môže stať že kurz skončí neskôr ako bolo plánované.

TIP: zo skúseností Vám odporúčame skutočne si vyhradiť dostatočný čas na celý kurz. Nieje príjemné ak kurz opúšťajú absolventky pred koncom (vyrušujú ostatných a prichádzajú o časť kurzu) no a čo je najdôležitejšie 6-8 nechtárok v jednej miestnosti si má stále čo povedať takže sem tam sa kurz skutočne trošku pretiahne ;-)

Budem vedieť naučené techniky použiť na nechtoch zákazníčky ? 

Kurzy zdobenia nechtov sú zamerané na salónne zdobenie nechtov a jeho výučbu. Salónne zdobenie je praktické zdobenie vhodné pri práci v nechtovom štúdiu - pri práci na nechty zákazníka. Je to zdobenie, ktoré následne využijete vo svojej každodennej praxi. Každý z kurzov zdobenia nechtov obsahuje množstvo techník. Nájdete medzi nimi techniky veľmi rýchle a efektné, ktoré si obľúbia dizajnérky s množstvom zákazníkov ale i časovo náročné techniky pre "fajnšmekerky". V závere každého kurzu je čas venovaný kombináciám preberaných techník a teda reálnym ukážkam zdobenia. Na kurzoch pracujeme s klasickými typmi. Nepoužívame XXL typy aby ste mali nácvík na kurze čo najprirodzenejší (ako na skutočné nechty zákazníčky).

S akým materiálom budem na kurze pracovať ?

Pri každom popise kurzu sú spomenuté potrebné profesionálne produkty WEXA design, materiály a pomôcky (poprípade priame linky do e-shopu WEXA design), ktoré bude na kurze používať školiteľka a s ktorými Vám dokážeme garantovať výsledky. ( samozrejme nieje nutné mať produkty z uvedených linkov)  Každý účastník si môže na kurz priniesť vlastný materiál, pričom však nedokážeme zaručiť požadované výsledky. Profesionálny materiál WEXA design s ktorým bude pracovať školiteľka si počas kurzu môžete vyskúšať a po kurze priamo v predajni zakúpiť alebo objednať. 
 
Dostanem aj certifikát ?

Každý kurz je po jeho ukončení a úspešnom absolvovaní záverečnej skúšky ukončený odovzdávaním certifikátov. Záverečná skúška je v prípade kurzov zameraných na zdobenie nechtov, nazdobenie niekoľkých typov podľa vlastnej fantázie za použitia techník z obsahu kurzu. Nebojte nebude písomka :-)

Čo je zahrnuté v cene kurzu ?

 • cenné odborné informácie podané zrozumiteľnou formou
 • zaujímavé techniky použiteľné v bežnej praxi na nechtoch zákazníčok
 • odborný manuál  (ak je súčasťou kurzu)
 • certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu
 • následný telefonický či e-mail servis priamo od školiteľky k absolvovanému kurzu

Čo ešte treba vedieť ?

 • jednotlivé ceny a podrobný obsah kurzov zistíte v ponuke nechtových kurzov
 • miesto na kurze máte rezervované až po úhrade celej ceny kurzu na bankový účet
 • platbu za kurz v hotovosti neprijímame
 • 15 pracovných dní pred termínom kurzu vyžadujeme úhradu na účte od všetkých účastníkov kurzu 
 • v prípade že úhrada na účte nieje od plného počtu uchádzačov stanovených pre kurz, vyhradzujeme si právo na zmenu termínu kurzu
 • ak sa prihlásená osoba na kurz z akéhokoľvek dôvodu nedostaví, uhradená suma prepadá (nebude vrátené)

Pri akýchkoľvek otázkach ohľadom organizácie či upresnenia detailov ponúkaných kurzov nás neváhajte kontaktovať mailom: info@wexa.sk alebo telefonicky +421 905 668 379

Bankové spojenie: 

2610190955 / 1100  Tatra Banka, a.s.

IBAN: SK49 1100 0000 0026 1019 0955

BIC (SWIFT) TATRSKBX

Copyright © www.wexa.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.wexa.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Ďalšie informácie

Obsah Vašeho košíku   0,00 EUR