Samolepiaca šablóna na tetovanie - Tattoo šablóna

kliknutím zväčšíte
Samolepiaca šablóna na tetovanie - Tattoo šablóna
Samolepiaca šablóna na tetovanie - Tattoo šablóna Samolepiaca šablóna na tetovanie - Tattoo šablóna Samolepiaca šablóna na tetovanie - Tattoo šablóna Samolepiaca šablóna na tetovanie - Tattoo šablóna
ks
Výrobca:WEXA design
Cena : 1,50 EUR
Dostupnosť:Tovar skladom
Cena v bodoch: 98
Samolepiaca šablónka na tvorbu trblietavého tetovania
Samolepiaca šablónka na tvorbu nepermanentného tetovania na telo. Šablónky sú vhodné pre Glitter Tattoo, Twinkle Tattoo, Liquid Tattoo, Airbrush Tattoo. Rozmer vzoru: 8 x 8cm.

POUŽITIE: Odlepte priehľadnu časť spolu s čiernou časťou od papierového podkladu. Obe časti (priehľadnú spolu s čiernou) nalepte na odmastenú pokožku a zahrejte trením. Odstráňte priehľadnú prenosovú fóliu.

Pre Glitter Tattoo: 
Nalepenú šablónku rýchlo vyplňte lepidlom pre Glitter Tattoo. BODY GLUE alebo SUPER Waterproof BODY GLUE. Po vyplnení šablónku z tela odstráňte a počkajte kým lepidlo zaschne. (stane sa pirehľadným) Následne do lepidla aplikujte trblietavé prášky podľa vlastnej fantázie.

Pozrite si kompletnú galériu Glitter Tattoo vytvoreného pomocou samolepiacich šablón z našej ponuky.

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb, vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie.   Ďalšie informácie