Easy Nail Art č. 10 - tmavozelená

kliknutím zväčšíte
Easy Nail Art č. 10 - tmavozelená
Easy Nail Art č. 10 - tmavozelená Easy Nail Art č. 10 - tmavozelená
ks
Cena : 2,40 EUR
Dostupnosť:Tovar skladom
Tovar je v našom sklade, pripravený na expedíciu. Každý takto označený tovar, tiež nájdete v našej predajni.
Cena v bodoch: 156
Špeciálne jemné samolepky vyrobéné z fólie eliminujúcej zlomy a odstávanie. Samolepky sú vhodné na zdobenie nechtov či už prírodných alebo umelých. Ich jednoduché použitie ich predurčuje k používaniu nie len v nechtovom štúdiu ale aj v domácom prostredí. Nálepky sa z nechtov neodliepajú, neodstávajú, nazachytávajú sa im rožky o odev či vlasy. Nálepky je možné medzi sebou farebne kombinovať, prekrývať a vytvárať obrovské množstvo krásnych a jednoduchých vzorov.
Platko obsahuje spolu: 40ks samolepiek
POUŽITIE:

Na prírodné nechty: Pomocou ostrej (šikmej) pinzety vyberte vzor a priložte ho na povrch nechtu. Nechet može byť nalakovaný, nenalakovaný ale hlavne musí byť suchý a odmastený. Potom vzor jemne pritlačte bruškom prsta a prelakujte vrstvou priehľadného laku (doporučujem lak Fixatér z našej ponuky). Keď prvá vrstva preschne, podľa potreby prelakujte ešte jednou vrstvou laku. 
Na povrch modelovaných nechtov: Použitie na povrch modelovaných nechtov je úplne rovnaké ako pri použití na prírodné nechty.
Pod modelovací materiál (gél): Nálepku musíte naplepiť na suchý odmastený a oprášený povrch. Je jedno či nálepky pužijete pod modelovací gél alebo až pod zapečaťovací gél (vrchný lesk). Pomocou ostrej (šikmej) pinzety vyberte vzor a priložte ho na odmastený, suchý a oprášený povrch nechtu. Nálepky jemne popritláčajte pomocou pomarančového drievka (použiť bruško prstu nedoporučujem, nakoľko je mastné a kedže chcete na nálepku znovu naniesť gél mohlo by to oslabiť jeho prilnavosť). Teraz už stačí dokončiť modeláciu, teda naniesť buď modelovací gél alebo zapečaťovací, vrchný lesklý gél. Podľa toho kde ste sa rozhodli nálepky umiestniť. 

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií