Počet položiek: 0 0,00 EUR

GelLOOK - Thick Top - bezvýpotkový

Hustý bezvýpotkový Top coat pre záverečnú úpravu

kliknutím zväčšíte
GelLOOK - Thick Top - bezvýpotkový
GelLOOK - Thick Top - bezvýpotkovýGelLOOK - Thick Top - bezvýpotkový
ks
Cena : 13,90 EUR
Dostupnosť:Tovar skladom
Tovar je v našom sklade, pripravený na expedíciu. Každý takto označený tovar, tiež nájdete v našej predajni.
Cena v bodoch: 1400
WEXA GelLOOK Thick Top Coat je hustý bezvýpotkový lesk na nechty so samozarovnávacou schopnosťou, ktorý NEZATEKÁ ku kožičkám. Vďaka týmto vlastnostiam je možné Thick Top Coat použiť na záverečnú úpravu ak aj nieje modelácia či nanesená farba v 100% stave. Husté zloženie, krásne zahladí - vyrovná nerovnosti a vytvorí rovnomerný povrch. Thick Top je bez "modrého nádychu" vďaka čomu nesvieti pod UV svetlom a nemení farbu podkladu. Fixuje drobné zdobenie ako samolepky či vodolepky. Vyznačuje sa rovnako vysokou odolnosťou voči škrabancm ako náš GelLOOK Non Sticky Top Coat.
Thick Top Coat je vhodný pre LED aj UV technológiu. Produk je určený pre fixáciu gél lakov a samozrejme je možné ho použiť aj ako ukončovaciu fázu pre akýkoľvek gélový, akrylový či akrylgelový sýstem modelácie. Slúži na dokonalé zapečatenie farebných GelLOOK géllakov a dodanie vysokého trvácneho lesku akýmkoľvek farebným uv/led gélom či géllakom.
 
PS: ak ste pri nanášaní farby spravili chybu a vznikli vám nerovnosti napríklad na špičke, alebo ste nechty dopĺňali a zostal výškový rozdiel, Thick Top Coat všetky tieto nedostatky skryje. Stačí naniesť, počkať kým sa zjednotí , poprípade otočiť ruku hore dlaňou a výsledok bude na nepoznanie. 
 
Obsah: 15ml
 
Čas polymerizácie závisí od druhu a výkonu použitej UV lampy: 
30 - 60 sekúmd LED lampa
30 - 90 sekúnd CCFL a CCFL+LED lampa
120 - 240 sekúnd UV lampa
 
TIP: čím dlhší čas polymerizácie WEXA Top Coa-tom poskytnete, tým odolnejší a lesklejší bude ich povrch. V UV/LED/CCFL lampách je to cca 3 minúty.
 
 

Súvisiace produkty - GelLOOK - Thick Top - bezvýpotkový

GelLOOK - Base Coat

Dostupnosť: Tovar skladom
ks
Cena10,00 EUR

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií