Počet položiek: 0 0,00 EUR

Samolepiaca šablóna na tetovanie - Tattoo šablóna

kliknutím zväčšíte
Samolepiaca šablóna na tetovanie - Tattoo šablóna
ks
Výrobca:WEXA design
Cena : 1,50 EUR
Dostupnosť:Tovar skladom
Tovar je v našom sklade, pripravený na expedíciu. Každý takto označený tovar, tiež nájdete v našej predajni.
Cena v bodoch: 98
Samolepiaca šablónka na tvorbu nepermanentného tetovania na telo. Šablónky sú vhodné pre Glitter Tattoo, Twinkle Tattoo, Liquid Tattoo, Airbrush Tattoo. Rozmer vzoru: 5,5 x 5,5cm.

POUŽITIE: Odlepte priehľadnu časť spolu s čiernou časťou od papierového podkladu. Obe časti (priehľadnú spolu s čiernou) nalepte na odmastenú pokožku a zahrejte trením. Odstráňte priehľadnú prenosovú fóliu.

Pre Glitter Tattoo: 
Nalepenú šablónku rýchlo vyplňte lepidlom pre Glitter Tattoo. BODY GLUE alebo SUPER Waterproof BODY GLUE. Po vyplnení šablónku z tela odstráňte a počkajte kým lepidlo zaschne. (stane sa pirehľadným) Následne do lepidla aplikujte trblietavé prášky podľa vlastnej fantázie.

Pozrite si kompletnú galériu Glitter Tattoo vytvoreného pomocou samolepiacich šablón z našej ponuky.

Súvisiace produkty - Samolepiaca šablóna na tetovanie - Tattoo šablóna

Trblietavý prášok na zdobenie nechtov - Glitter Dust

Dostupnosť: Tovar skladom
ks
Cena1,70 EUR

Komentáre k Samolepiaca šablóna na tetovanie - Tattoo šablóna

1
8.1.2015 15:29
Ján

Dobrý deň...objédnaval som si od vás ten šablón urobili sme toto POUŽITIE: Odlepte priehľadnu časť spolu s čiernou časťou od papierového podkladu. Obe časti (priehľadnú spolu s čiernou) nalepte na odmastenú pokožku a zahrejte trením. Odstráňte priehľadnú prenosovú fóliu. a nejde to čo máme robiť tak ? čo ste nám to poslali za somarinu ? !! -_-

2
8.1.2015 17:02
Eva Slovíková

Dobrý deň, nerozumiem čo Vám nejde ? Objednali ste si šablóny na tetovanie ktoré vám aj boli zaslané. V popise produktu máte priame linky na video návod ako treba šablónu použiť, ako ju použiť pri trblietavom tetovaní a všetko ostatné potrebné k jednoduchej aplikácii. Verím že s návodom všetko hravo zvládnete.

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií